Wiśniewski czeka na 4 dziecko

  Wiśniewski czeka na 4 dziecko

  Karol Borowy

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Michał Wiśniewski z żoną

  Michał Wiśniewski z żoną ©Oko Cyklopa

  Michał Wiśniewski ma już trójkę dzieci, jego żona spodziewa się kolejnego. On głosi wszędzie swoje szczęście.
  Michał Wiśniewski z żoną

  Michał Wiśniewski z żoną ©Oko Cyklopa

  Michał Wiśniewski żartuje, że planuje pobić rekord Lecha Wałęsy pod względem liczby dzieci. Jesienią na świat przyjdzie jego czwarty potomek. Wokalista i jego obecna żona Anna zapewniają, że nigdy nie zapomną ślubu, jaki wzięli ostatnio w Las Vegas. I że będą z sobą aż po grób.

  Nie było, nie ma i chyba nigdy nie będzie w Polsce drugiego takiego artysty jak Michał Wiśniewski. Liderowi grupy Ich Troje można wiele zarzucić, ale na pewno nie braku wyobraźni, gestu i rozmachu. Jak bierze ślub, to w Laponii (z Martą Wiśniewską) albo w Las Vegas (z Anią Świątczak) i to pod czujnym okiem telewizyjnych kamer.

  Tak naprawdę Anię Świątczak Michał poślubił teraz już po raz drugi. Wcześniej ożenił się z nią w Polsce, tuż przed narodzinami ich wspólnej córeczki Etiennette. - Chcieliśmy być małżeństwem, kiedy na świat przyjdzie nasze dziecko - mówił Michał jesienią ubiegłego roku. - Ale uważam, że każdej kobiecie należy się biała suknia, welon i... kościół. W naszym przypadku też tak będzie.

  Ania Świątczak może być dumna i szczęśliwa, bo Michał słowa dotrzymał. Przysięgę małżeńską złożyli sobie wprawdzie po angielsku, ale za to w tej samej kapliczce, w której Elvis Presley ślubował swojej Priscilli. Dziś już całkiem oficjalnie Ania i Michał noszą oryginalne obrączki z białego złota. Wykonał je polonijny jubiler z Nowego Jorku, który wcześniej robił biżuterię dla rapera 50Cent i Justina Timberlake'a. Na jednej i na drugiej wygrawerowano napis: "Bóg jest miłością".
  Michał Wiśniewski żartuje, że na tournee do Stanów Zjednoczonych lecieli w styczniu we troje - razem z malutką Etiennette, a teraz, w marcu, wrócili we czworo. W czasie trasy koncertowej okazało się, że Ania spodziewa się kolejnego dziecka.

  - Jak tak dalej pójdzie, dogonię naszego prezydenta Lecha Wałęsę - dowcipkuje Michał. - Nie miałbym nic przeciwko temu. Na razie jednak daleko mi do niego. Lech Wałęsa doczekał się przecież ósemki potomstwa.

  Michał Wiśniewski zostanie tatą po raz czwarty. Z pierwszą żoną Magdą Femme nie ma dzieci. Z drugą małżonką Martą Mandaryną Wiśniewską łączą go Fabienne i Xavier. I wreszcie z trzecią żoną Anną Świątczak ma półroczną Etiennette i oczekuje kolejnego potomka. Ale, jak zapowiada, to jeszcze nie koniec. - Czuję się teraz naprawdę szczęśliwy - podkreśla. - Mam prawdziwy dom, prawdziwą rodzinę i poczucie bezpieczeństwa. Mam dla kogo żyć!

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo