Czwarta seria "Magdy M."

  Czwarta seria "Magdy M."

  Anna Wielowiejska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Joanna Brodzik i Bartek Kasprzykowski.

  Joanna Brodzik i Bartek Kasprzykowski. ©Oko Cyklopa

  W najbliższy wtorek, 3 kwietnia, stratuje czwarta seria "Magdy M."! Zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
  Joanna Brodzik i Bartek Kasprzykowski.

  Joanna Brodzik i Bartek Kasprzykowski. ©Oko Cyklopa

  Już 3 kwietnia bohaterowie "Magdy M." wracają na antenę telewizji TVN. W dziesięciu nowych odcinkach, które będą zwieńczeniem serialu, nie zabraknie sercowych perypetii, nieoczekiwanych zwrotów akcji i - oczywiście - happy endu.

  Pojawią się nowe postaci i nowe wątki. Piotr Korzecki (Paweł Małaszyński) wyjedzie do rodzinnego domu w Zakopanem, by podjąć próbę naprawienia stosunków ze swoim ojcem Tomaszem (w tej roli zobaczymy Jana Nowickiego).
  Młodego Korzeckiego będzie wspierała mama Zofia (Magdalena Zawadzka) i piękna góralka Kinga. Dziewczyna, w którą wcieliła się debiutująca na małym ekranie Marta Dobecka, zrobi wszystko, by oczarować Piotra i zdobyć jego względy.

  - Denerwowałam się, bo pierwszy raz w życiu byłam na profesjonalnym planie filmowym - mówi młoda aktorka. - Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie Pawła Małaszyńskiego.

  Podwójna randka

  Blondwłosą góralkę na spotkaniu z Piotrem przypadkowo nakryje Magda Miłowicz (Joanna Brodzik), która będzie akurat na randce z… Kacprem (Tomasz Kot). Śliczna prawniczka pozna eleganckiego współwłaściciela biura maklerskiego, a jakże by inaczej, w sądzie, podczas rozprawy.

  - Kacper uratuje dziewczynkę przed paskudnym pitbullem, który się na nią rzuci - wyjaśnia Radosław Figura, scenarzysta serialu. - Po czym zostanie oskarżony o… napaść na psa. Mecenas Magda Miłowicz będzie go bronić przed sądem.
  Z walki o względy Magdy nie zrezygnuje także Filip (Przemysław Sadowski). Zapowiada się więc wielki wyścig o jej serce. Kto go wygra, to się dopiero okaże. Mimo wielu komplikacji, jak zapewnia Paweł Małaszyński, wszystko dobrze się skończy...

  Duże zmiany nastąpią u Agaty (Daria Widawska), która pod wpływem uczuciowego zawodu dojrzeje i podejmie odważną decyzję. Czy to oznacza koniec jej związku z Bartkiem (Szymon Bobrowski), nie możemy zdradzić. Pewne jest natomiast to, że coraz lepiej będzie się układało wspólne życie Wojtka (Bartek Kasprzykowski) i Marioli (Katarzyna Bujakiewicz). Ich związek będzie kwitł, a dzięki miłości, co podkreśla Bartek Kasprzykowski, jego bohater stanie się prawdziwym mężczyzną. Z kolei Karolina Waligóra (Katarzyna Herman) ponowi próbę wydostania się spod klosza, którym przykrył ją Wiktor (Krzysztof Stelmaszyk). Tym razem mąż będzie dla niej bardziej wyrozumiały.

  Gościnnie Marczułajtis

  W epizodzie zobaczymy też utytułowaną snowboardzistkę Jagnę Marczułajtis, która zagra przyjaciółkę Kingi, podobnie jak ona góralkę. To tylko przedsmak tego, co czeka w najbliższych tygodniach fanów serialu. Na koniec zdradzimy, że będą dwa śluby - tym razem prawdziwe…

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo