Co nowego w serialach?

  Co nowego w serialach?

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Doda będzie robiła prawo jazdy.

  Doda będzie robiła prawo jazdy. ©Oko Cyklopa

  Śluby, nowe przedsięwzięcia i nowe twarze - czyli co nowego w serialach.
  Doda będzie robiła prawo jazdy.

  Doda będzie robiła prawo jazdy. ©Oko Cyklopa

  Bartosz Obuchowicz ze swoją żoną Katarzyną. Oko Cyklopa

  Bartosz Obuchowicz ze swoją żoną Katarzyną.
  (fot. Oko Cyklopa)

  Bartosz Obuchowicz już po ślubie!

  Bartosz Obuchowicz, znany między innymi z roli Tomka Burskiego w "Na dobre i na złe" oraz udziału w piątej edycji programu "Taniec z gwiazdami", w tajemnicy przed mediami poślubił swoją partnerkę Kasię, z którą ma córeczkę Mariannę. - Wydoroślałem - mówi sam o sobie.

  Doda robi prawko

  Popularna i zarazem kontrowersyjna piosenkarka Dorota Rabczyńska, znana bardziej jako Doda, postanowiła w końcu zostać kierowcą.
  Wokalistka odbędzie kurs jazdy. Nie byłoby w tym nic oryginalnego, gdyby nie fakt, że uczyni to w obecności telewizyjnych kamer. Jej postępy za kierownicą będziemy mogli oglądać w TVN Turbo. Aż trudno uwierzyć, że taka przebojowa kobieta jak Doda nie ma jeszcze prawa jazdy. A jednak! Lecz teraz wokalistka zapragnęła to zmienić. Ale nie byłaby sobą, gdyby nie narobiła wokół tego wydarzenia wielkiego szumu medialnego. Zapisanie się cichaczem na zwykły kurs nauki jazdy byłoby zupełnie nie w jej stylu. A że słynie z tego, że jak już sobie coś postanowi, zawsze osiąga swój cel, to wkrótce pewnie zostanie królową polskich szos.
  Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Wojciech Medyński. Oko Cyklopa

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Wojciech Medyński.
  (fot. Oko Cyklopa)

  Nowa miłość Agnieszki Perepeczko

  Już niebawem widzowie "M jak miłość" poznają nowego bohatera. Z góry zaznaczamy, że będzie to bardzo przystojny mężczyzna. Do tego stopnia przystojny, że nie będzie zbyt długo cieszył się wolnością. Parol zagnie na niego Simona (Agnieszka Perepeczko). Jej nowa, nawiasem mówiąc znacznie młodsza od niej miłość, okaże się… strażakiem. Ich znajomość zacznie się oczywiście od pożaru. Na szczęście niezbyt groźnego w skutkach, bowiem zapali się jedynie… firanka.

  W roli zabójczo przystojnego strażaka wystąpi Wojciech Medyński, znany między innymi z serialu "Samo życie". W każdym razie Simona znów wywoła w Grabinie wielki skandal. Bo kto to widział, żeby stara baba romansowała z mężczyzną młodszym o 30 lat?
  Ewa Kuklińska, Anna Guzik i Agata Kulesza na planie "Heli w opałach”. Oko Cyklopa

  Ewa Kuklińska, Anna Guzik i Agata Kulesza na planie "Heli w opałach".
  (fot. Oko Cyklopa)

  Ewa Kuklińska w "Heli w opałach"

  Na gościnny udział w sitcomie "Hela w opałach" producentka Dorota Rakowska-Kośmicka zdołała namówić dawno niewidzianą na małym ekranie Ewę Kuklińską, którą większość widzów doskonale pamięta z filmów "Lata dwudzieste, lata trzydzieste" i "Hallo Szpicbródka, czyli ostatni występ króla kasiarzy". Niebawem popularną aktorkę zobaczymy jako ekscentryczną Adelę, ciotkę Heli (w tej roli Anna Guzik).

  Oryginalność ciotki Adeli mieszkającej w fikcyjnym Koniakowie polega na tym, że otwarcie przyznaje się do tego, że rozmawia z duchami. Hela od dawna podziwia ją za mądrość i styl życia, jaki prowadzi. Wkrótce wybierze się do niej z wizytą razem ze swoją przyjaciółką Edytą (Agata Kulesza). Ciekawe, co z tego wyniknie?

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo