Między kobietami...

  Między kobietami...

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Beata Tyszkiewicz.

  Beata Tyszkiewicz. ©ZOOM

  Panie, rozmawiając między sobą, najczęściej wymieniają uwagi na temat mężczyzn.
  Beata Tyszkiewicz.

  Beata Tyszkiewicz. ©ZOOM

  O czym rozmawiają kobiety, gdy idą razem na kawę? O kosmetykach, o modzie, o dietach? Nie! Z badań przeprowadzonych niedawno przez jeden z ośrodków badania opinii publicznej wynika, że w babskim gronie mówi się przede wszystkim o... mężczyznach.

  Co uwielbiane przez mężczyzn aktorki sądzą o facetach? Jakich lubią, a za jakimi nie przepadają? Czy wierzą w istnienie "prawdziwych" mężczyzn?

  Beata Tyszkiewicz - umiar i takt

  - Mężczyzna musi przede wszystkim mieć poczucie humoru i...
  rzeczywistości. To jest dla mnie najważniejsze. A humor powinien być raczej lekki, bo nie znoszę patosu i przesady. Mężczyzna, który chciałby mnie uwieść, nie może być rubaszny. Wolę subtelnych panów z charakterystycznym "tym czymś", czym natychmiast zwracają na siebie uwagę kobiet. Nie lubię mężczyzn nachalnych. Umiar i takt to rzadkie męskie cechy, więc pewnie dlatego tak wysoko je cenię.

  Natalia Kukulska - czułość i opiekuńczość

  - Mężczyzna powinien być opiekuńczy i dobry, mieć w sobie wrażliwość i wyraźny system wartości. Tak właśnie wyobrażałam sobie zawsze mężczyznę swojego życia. I znalazłam go. Mój mąż Michał jest wspaniałym człowiekiem: czułym i wrażliwym, a co najważniejsze - rozumie mnie. Czego więcej chcieć od mężczyzny?
  Joanna Brodzik - osobowość i humor

  - Lubię mężczyzn nieobliczalnych, a jednocześnie dających kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Prawdziwy mężczyzna musi mieć pomysł na życie, poczucie humoru i silną osobowość. Krótko mówiąc - ma być dobry i zaradny życiowo. Ideał? Nie ma idealnych mężczyzn, bo nie ma idealnych... ludzi.

  Edyta Jungowska - wyobraźnia i fantazja

  - Lubię silnych i wolnych mężczyzn z dużą wyobraźnią. Stawiam facetom takie same wymagania, jak sobie, ale czasem intuicja mnie zawodzi, bo podobają mi się mężczyźni, którzy przy bliższym poznaniu okazują się beznadziejni. Wtedy zaskakuje mnie fakt, że w ogóle zwróciłam na nich uwagę. Nie znoszę mężczyzn-nauczycieli, ale uwielbiam takich, którzy chcą mi coś pokazać - pokazać miejsca, w jakich nie byłam, ludzi, jakich nie znam. Uwielbiam facetów, którzy byliby zdolni zatrzymać na rogu ulicy orkiestrę cygańską, żeby zagrała tylko dla mnie. Wyobraźnia i fantazja - oto czym powinien charakteryzować się idealny mężczyzna. Nie od razu to wiedziałam, ale dziś mogę zaryzykować stwierdzenie, że mężczyźni są dla mnie najważniejsi. Relacje damsko-męskie w istotny sposób wpłynęły na to, kim jestem. To mężczyźni mieli na mnie zawsze największy wpływ.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo