Oto nasza Miss!

  Arkadiusz KIELAR

  Echo Dnia Podkarpackie

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nasze najpiękniejsze, od lewej: Magdalena Nowak, Małgorzata Maślanka, Ewa Tułacz, Sabina Kwasek, Justyna Stopyra, Malwina Szmyd.

  Nasze najpiękniejsze, od lewej: Magdalena Nowak, Małgorzata Maślanka, Ewa Tułacz, Sabina Kwasek, Justyna Stopyra, Malwina Szmyd. ©S. Czwal

  Nasze najpiękniejsze, od lewej: Magdalena Nowak, Małgorzata Maślanka, Ewa Tułacz, Sabina Kwasek, Justyna Stopyra, Malwina Szmyd.

  Nasze najpiękniejsze, od lewej: Magdalena Nowak, Małgorzata Maślanka, Ewa Tułacz, Sabina Kwasek, Justyna Stopyra, Malwina Szmyd. ©S. Czwal

  Pokaz w strojach wieczorowych, od lewej: Małgorzata Maślanka, Justyna Stopyra, Marta Kryszczyńska, Malwina Szmyd, Ewa Tułacz. S. Czwal

  Pokaz w strojach wieczorowych, od lewej: Małgorzata Maślanka, Justyna Stopyra, Marta Kryszczyńska, Malwina Szmyd, Ewa Tułacz.
  (fot. S. Czwal)

  Wiemy już, kto jest najpiękniejszą dziewczyną w naszym regionie! Miss Polonia Podkarpacia została Ewa Tułacz, zjawiskowa brunetka o twarzy aniołka z Przemyśla, studentka inżynierii środowiska w Rzeszowie. Jaka była jej pierwsza myśl, gdy okazało się, że wygrała najbardziej prestiżowy konkurs piękności w województwie? - O rany, jak ja wrócę do domu? - śmiała się nowo wybrana królowa piękności.
  Nasza Miss, Ewa Tułacz, pokroiła ogromny tort w "Planecie". Z lewej I Wicemiss Małgorzata Maślanka, z prawej Maja Banasik z "Planety". S. Czwal

  Nasza Miss, Ewa Tułacz, pokroiła ogromny tort w "Planecie". Z lewej I Wicemiss Małgorzata Maślanka, z prawej Maja Banasik z "Planety".
  (fot. S. Czwal)


  Wybory Miss Polonia Podkarpacia, organizowane przez "Echo Dnia", Radio "Leliwa", Klub "Planeta" i Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli, przejdą do historii jako jedno z najbardziej niezwykłych wydarzeń tego roku. Pojawienie się dwunastu ślicznotek z całego regionu, kandydatek do korony Miss, "zelektryzowało" od pierwszej minuty widownię w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, a każde kolejne wejście niezwykłych piękności wywoływało entuzjazm, brawa i okrzyki podziwu. A było naprawdę na co popatrzeć. "Misski" zaprezentowały się podczas prezentacji między innymi w strojach wieczorowych i kąpielowych. Smukłe, zgrabne, piękne, z delikatnym makijażem...

  - Byłem pod wielkim wrażeniem urody dziewcząt - nie ukrywał Grzegorz Dyś, przedstawiciel Biura Miss Polonia.

  A na scenie uwijał się także Edward Banasik, właściciel "Planety", który świetnie wczuł się w rolę konferansjera, bawiąc publiczność między innymi tańcem... "kaczuszki".

  - Obiecałem, że będzie pięknie i czyż nie było? - pytał publiczność po prezentacji kandydatek w sukniach ślubnych. Dziewczęta podczas tego wejścia prezentowały się olśniewająco. Co wrażliwsze panie na widowni ocierały nawet łzy...

  Na chwilę oddechu dziewczętom i widowni pozwoliły występy gości specjalnych gości wieczoru. Śpiewała piosenkarka Katarzyna Cerekwicka, publiczność zachwyciła także taneczna para Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka ze Stalowej Woli.

  A potem emocje sięgnęły już zenitu, bo przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Na scenę wkroczył przewodniczący jury wyborów, Krzysztof Misztal, członek zarządu spółki "Echo Media", wydawcy "Echa Dnia".

  - Miss Polonia Podkarpacia została kandydatka z numerem jeden, Ewa Tułacz! - ogłosił Krzysztof Misztal i... zaczęło się. Piski, brawa, błysk fleszy, sztuczne ognie - nowo wybrana królowa piękności zewsząd zbierała gratulacje. W nagrodę otrzymała komplet mebli, kamerę video i odtwarzacz "mp3". Będzie też reprezentować Podkarpacie w półfinałach ogólnopolskich wyborów Miss Polonia.

  W półfinałach wystąpią też pozostałe wyróżnione dziewczęta. I Wicemiss Polonia Podkarpacia została Małgorzata Maślanka, studentka kosmetologii z Rzeszowa, a II Wicemiss Sabina Kwasek, licealistka z Rzeszowa. Tradycyjnie swoją Miss wybrała publiczność i czytelnicy "Echa Dnia" - została nią Malwina Szmyd z Krosna. Jury postanowiło także przyznać dwie "dzikie karty", uprawniające do startu w ogólnopolskich eliminacjach - Justynie Stopyrze, studentce dziennikarstwa z Rakszawy oraz Magdalenie Nowak, studentce Wyższej Szkoły Administracji i Zarządzania w Przemyślu.  Więcej o wyborach Miss Polonia Podkarpacia i ich kulisach w piątkowym wydaniu "Echa Dnia".

  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo