Zostań Miss Polonia!

  Zostań Miss Polonia!

  Arkadiusz Kielar kielar@echodnia.eu

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dominika Grudzień, Miss Polonia Podkarpacia 2004, jest obecnie studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

  Dominika Grudzień, Miss Polonia Podkarpacia 2004, jest obecnie studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. ©S. Czwal

  Dziewczyny, nie możecie stracić wyjątkowej okazji! Do udziału w wyborach przekonują nasze najpiękniejsze.
  Dominika Grudzień, Miss Polonia Podkarpacia 2004, jest obecnie studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

  Dominika Grudzień, Miss Polonia Podkarpacia 2004, jest obecnie studentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. ©S. Czwal


  Eliminacje w maju, finał w czerwcu

  Eliminacje w maju, finał w czerwcu


  Nasze kandydatki wezmą najpierw udział w castingu 12 maja w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, podczas którego zostaną wyłonione finalistki wyborów. A wielki finał, także w Miejskim Domu Kultury, zaplanowany jest na 23 czerwca, to niezwykłe wydarzenie pokaże telewizyjna "Trójka".  Piękne dziewczęta, nadchodzi wasz czas! "Echo Dnia" wspólnie z prezydentem Stalowej Woli Andrzejem Szlęzakiem zapraszają do wzięcia udziału w wyborach Miss Polonia Podkarpacia 2007!

  Jeżeli jesteś odważna, przebojowa, masz od 18 do 24 lat, chcesz zrobić karierę i wywalczyć wspaniałe nagrody, w tym wspaniałą wycieczkę do Włoch - nie wahaj się ani chwili i zgłoś się do naszych wyborów. Zgłoszenia już od 10 kwietnia przyjmujemy w redakcjach "Echa Dnia" w Stalowej Woli, Tarnobrzegu i Mielcu oraz w biurze Telewizji Polskiej w Rzeszowie.

  WYCIECZKA CZEKA

  Wybory Miss Polonia Podkarpacia, organizowane przez "Echo Dnia" wraz z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli, pod patronatem prezydenta Andrzeja Szlęzaka, to wielka szansa i być może pierwszy krok do wspaniałej przygody. Imprezę pokaże telewizyjna "Trójka". Kolejne "szczeble" wyborów prowadzą do ogólnopolskiego finału najbardziej prestiżowego konkursu piękności w Polsce, czyli wyborów Miss Polonia.

  Zgłoś się do wyborów

  Ewa Tułacz, Miss Polonia Podkarpacia 2006, uważa, że wybory piękności to wspaniała przygoda i szansa na karierę dla odważnych dziewcząt. S. Czwal

  Paulina Duda z Niska, Miss Polonia Podkarpacia z 2005 roku, razem ze swoim narzeczonym Andrzejem mieszka we Francji i urodziła syna Alana.
  (fot. S. Czwal)

  Zgłoś się do wyborów


  Do konkursu mogą zgłaszać się panny w wieku od 18 do 24 lat, bez widocznych tatuaży. Zgłoszenia dziewczyn do wyborów Miss Polonia Podkarpacia przyjmujemy od 10 kwietnia w oddziałach "Echa Dnia" w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12, (telefon 015-844-87-33), Tarnobrzegu, ulica Moniuszki 6b (telefon 015-823-26-02 i Mielcu, ulica Wolności 44 (telefon 017-583-75-10). A także w biurze Telewizji Polskiej oddział w Rzeszowie, partnera medialnego wyborów Miss Polonia Podkarpacia - telefon 017-861-33-83 w godzinach 9-15.30.  Po raz pierwszy w historii naszych wyborów będziemy wybierać też Jagodową Miss Stalowej Woli, a głosować będą nasi czytelnicy za pomocą sms-ów. O szczegółach będziemy informować na bieżąco w "Echu Dnia".

  WSPANIAŁA PRZYGODA

  O tym, że warto wystartować w naszych wyborach, przekonują nasze Miss, które sięgały po koronę najpiękniejszej dziewczyny w regionie. Sprawdziliśmy, jak sobie radzą dzisiaj, jak zmieniły się ich losy od momentu wyborów.

  - Wybory Miss to była wspaniała przygoda - mówi Ewelina Kudłacik ze Stalowej Woli, nasza pierwsza "Miss" z 2002 roku. - Okazja, by poznać nowych ludzi, przeżyć dreszczyk emocji, odmienić swoje zwykłe życie. Żadna dziewczyna, która myśli o starcie w konkursie piękności, nie powinna przepuścić takiej okazji. Ja do dzisiaj jestem dumna z tytułu, choć minęło kilka lat. Oprócz udziału w wyjątkowej imprezie, wybory Miss to także wywiady, popularność, wspaniałe nagrody i szansa na karierę. Ja po założeniu korony najpiękniejszej zaczęłam otrzymywać propozycje udziału w reklamach, do dzisiaj współpracuję z jednym z salonów z sukniami ślubnymi, wcześniej reklamowałam kosmetyki, brałam udział w pokazach mody.

  Ewelina dzisiaj ma 23 lata, obroniła licencjat z europeistyki w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, teraz kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. I pracuje w Urzędzie Gminy w Bojanowie obok Stalowej Woli, w dziale świadczeń rodzinnych. - Mam ciekawą pracę, gdzie panuje znakomita atmosfera - przyznaje Ewelina. - Byłam już nawet współautorem artykułu na temat świadczeń rodzinnych w lokalnym periodyku "Wieści znad Łęgu". Ciągnie mnie też do psychologii, może zrobię coś w tym kierunku. Faceci? Nie jestem jeszcze mężatką, ale po cichu o tym myślę (śmiech). Zdradzę też, że być może wystartuję w... wyborach Miss Polonia Podkarpacia 2007! Chciałabym przeżyć to jeszcze raz.

  Włochy dla najpiękniejszej


  Ewa Tułacz, Miss Polonia Podkarpacia 2006, uważa, że wybory piękności to wspaniała przygoda i szansa na karierę dla odważnych dziewcząt.
  (fot. S. Czwal)

  Włochy dla najpiękniejszej


  Miss Polonia Podkarpacia 2007 w nagrodę otrzyma ośmiodniową wycieczkę do Włoch, ufundowaną przez Biuro Podróży El Travel Elżbiety Rutkowskiej w Stalowej Woli. I odwiedzi niezwykłe i najbardziej znane miejsca w tym kraju. Na najpiękniejszą dziewczynę w naszym województwie czekać będzie Asyż, Rzym, Watykan, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Loreto i Wenecja.  MIESZKA W ANGLII, WYSZŁA ZA MĄŻ

  Wiele zmieniło się także w życiu stalowowolanki Anny Kary, naszej Miss z 2003 roku, która kilka miesięcy temu wyszła za mąż. Ania od dwóch lat mieszka na Wyspach Brytyjskich, gdzie radzi sobie świetnie. Jest dietetyczką, pracuje w szpitalu i zarabia całkiem niezłe pieniądze.

  - Anię nie raz namawiano, by spróbowała za granicą swoich sił jako modelka, ale ona wybrała inną drogę - mówi jej mama Janina. - Jest szczęśliwa, za mąż wyszła za Polaka, ale nie zamierzają wracać do kraju.

  NA "RANCHO" Z NARZECZONYM

  Kolejna Miss Dominika Grudzień, która koronę najpiękniejszej założyła w 2004 roku, też przyznaje, że od tego czasu wydoroślała, inaczej patrzy na życie. - Już nie interesują mnie najbardziej ciuchy i kosmetyki - uśmiecha się Dominika. - Spoważniałam, miałam kilka trudnych momentów w swoim życiu. Teraz studiuję pedagogikę w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, a mieszkam w okolicach Stalowej Woli na wiejskim... "rancho" ze swoim narzeczonym Staszkiem, który jest biznesmenem, ale nie lubi, jak się go tak nazywa. On uważa, że po prostu ciężko pracuje, od rana do wieczoru.

  WYCHOWUJE SYNA WE FRANCJI

  O 180 stopni zmienił się również świat Pauliny Dudy z Niska, najpiękniejszej dziewczyny w regionie w 2005 roku. - Wyjechałam do Francji, do mojego narzeczonego Andrzeja - zdradza piękna niżanka. - Urodziłam syna Alana, zajmuję się teraz jego wychowaniem. Do Polski raczej nie zamierzamy na razie wracać.

  Irmina Stańkowska - nasza Miss Lata z Radiem

  Irmina Stańkowska - nasza Miss Lata z Radiem


  Jak szybko może potoczyć się kariera, na którą mają szansę wszystkie odważne dziewczyny, zdecydowane wystartować w Miss Polonia Podkarpacia 2007, najlepiej dowodzi przykład Irminy Stańkowskiej, dziewczyny z Dąbrowy Rzeczyckiej koło Stalowej Woli. Wicemiss Polonia Rzeszowszczyzny 2003 w wyborach organizowanych przez "Echo Dnia", zachęcona sukcesami w naszym konkursie piękności, wystartowała w ogólnopolskich wyborach Miss Lata z Radiem i zdobyła główny tytuł, pokonując po drodze kilkaset konkurentek! W nagrodę otrzymała samochód renault clio, wzięła udział w sesji fotograficznej do kalendarza wydanego przez jedną z regionalnych firm. Obecnie jest studentką Krakowskich Szkół Artystycznych, na kierunku projektowanie mody.  REKLAMA W TELEWIZJI

  Dominika Grudzień wspomina wybory Miss jako fantastyczną przygodę, a w nagrodę pojechała na wycieczkę do Paryża. I przyznaje, że jeżeli któraś z dziewczyn chce zaistnieć, wybory Miss są ku temu wspaniałą okazją. O tym wie także doskonale także Ewa Tułacz, pochodząca z Przemyśla mieszkanka Rzeszowa, która po tytuł najpiękniejszej sięgnęła w ubiegłym roku.

  - Dzisiaj pracuję w Agencji Modelek w Rzeszowie, a reklama z moim udziałem jest emitowana w telewizji przed programem prowadzonych przez Wojciecha Jagielskiego - mówi Ewa Tułacz. - Wybory Miss to była dla mnie niezwykła przygoda, którą bardzo mile wspominam i zachęcam do udziału w nich wszystkie dziewczyny.

  Ewa, gdy zdobywała tytuł, była jeszcze studentką Politechniki Rzeszowskiej na kierunku inżynieria środowiska. - Obroniłam pracę magisterską na cztery i pół, odbywałam staż w inspektoracie ochrony środowiska w Rzeszowie - wylicza Ewa. - Byli ze mnie zadowoleni, otrzymałam propozycję pracy, ale wybrałam modeling. Myślę też o aktorstwie i zgłoszeniu się do castingu do któregoś z polskich seriali. No i mam nadzieję, że dostanę zaproszenie na wybory Miss Polonia Podkarpacia 2007, by przekazać koronę mojej następczyni. Bardzo chętnie odwiedziłabym ponownie z tej okazji Stalową Wolę.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo