Steczkowska w finale "Miss"!

  Steczkowska w finale "Miss"!

  Arkadiusz Kielar

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Słynna piosenkarka Justyna Steczkowska uświetni finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, 24 czerwca.

  Słynna piosenkarka Justyna Steczkowska uświetni finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, 24 czerwca. ©Z. Surowaniec

  Słynna piosenkarka pochodząca ze Stalowej Woli uświetni finał wyborów najpiękniejszej dziewczyny na Podkarpaciu.
  Słynna piosenkarka Justyna Steczkowska uświetni finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, 24 czerwca.

  Słynna piosenkarka Justyna Steczkowska uświetni finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, 24 czerwca. ©Z. Surowaniec

  Wielka gwiazda polskiej sceny muzycznej Justyna Steczkowska wystąpi podczas finału organizowanych przez "Echo Dnia" wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Stalowej Woli, 24 czerwca!

  Słynna piosenkarka, skrzypaczka i aktorka uświetni wielki finał wyborów najpiękniejszej dziewczyny w naszym regionie, których współorganizatorami są także prezydent Stalowej Woli Andrzej Szlęzak oraz Miejski Dom Kultury. Dla publiczności będzie to tym większa gratka, że Justyna pochodzi właśnie z naszego regionu i ma tu wielu fanów.
  Na pewno nie zabraknie podczas jej koncertu największych przebojów, takich jak "Dziewczyna szamana", "Oko za oko, słowo za słowo" czy "Za karę". Co więcej, artystka będzie podczas swojego występu na wyborach Miss Polonia Podkarpacia promować swoją najnowszą płytę, zatytułowaną "Daj mi chwilę", która ma pojawić się na rynku muzycznym w czerwcu.

  Justyna Steczkowska, pochodząca ze znanej, muzykującej rodziny ze Stalowej Woli, będzie gwiazdą wieczoru obok naszych najpiękniejszych dziewcząt, ubiegających się o koronę Miss. Na sugestię naszych czytelników, wystąpi zamiast zespołu Golec uOrkiestra, którego występ był początkowo planowany podczas finału naszych wyborów.
  Zgłoś się do wyborów Miss!

  Odważne i przebojowe dziewczyny zapraszamy do wzięcia udziału w wyborach Miss Polonia Podkarpacia. Mogą w nich wystartować panny w wieku od 18 do 25 lat, bez widocznych tatuaży. Zgłoszenia dziewczyn przyjmujemy w oddziałach "Echa Dnia" w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12 (telefon: 015-844-87-33), w Tarnobrzegu, ulica Moniuszki 6b (telefon 015-823-26-02) i Mielcu, ulica Wolności 44 (telefon: 017-583-75-10). A także w biurze Telewizji Polskiej, oddział w Rzeszowie - telefon 017-861-33-83, w godzinach 9-15.30.

  ELIMINACJE I FINAŁ

  Nasze kandydatki wezmą najpierw udział w castingu - 2 czerwca, w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli - podczas którego zostaną wyłonione finalistki wyborów. A wielki finał, także w MDK, jest zaplanowany na 24 czerwca, pokaże go telewizyjna "Trójka". Wybierzemy też "Jagodową Miss Stalowej Woli". Kto nią zostanie, zależy od naszych czytelników, którzy będą głosować SMS-ami.

  WSPANIAŁE NAGRODY

  Miss Polonia Podkarpacia w nagrodę otrzyma ośmiodniową wycieczkę do Włoch, ufundowaną przez Biuro Podróży El Travel Elżbiety Rutkowskiej w Stalowej Woli. Odwiedzi niezwykłe i najbardziej znane miejsca w tym kraju. Na najpiękniejszą dziewczynę w naszym województwie będą czekać Asyż, Rzym, Watykan, Pompeje, San Giovanni Rotondo, Loreto i Wenecja.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo