Nowa restaruracja czy piersi?

  Nowa restaruracja czy piersi?

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Operacje plastyczne piersi, inwestycje we własne restauracje, czy wypoczynek w Ameryce - przedstawiamy tajniki zza kulis naszych gwiazd.
  Anna Samusionek po operacji.

  Anna Samusionek po operacji. ©Oko Cyklopa

  Mariusz Zalejski. Oko Cyklopa

  Mariusz Zalejski.
  (fot. Oko Cyklopa)

  Nowe piersi Anny Samusionek

  Po raz kolejny na usta plotkarzy trafiła 36-letnia Anna Samusionek, uczestniczka piątej edycji "Tańca z gwiazdami" w TVN. Powodów tego nadzwyczajnego zainteresowania aktorką jest co najmniej kilka. Jednak największe wrażenie zrobił jej nowy, imponujących rozmiarów biust, który zaprezentowała na jednej ze stołecznych imprez. Wystarczy przyjrzeć się zdjęciom Anny Samusionek z bliska, by przekonać się, że rzeczywiście jej piękne piersi, niestety, nie są naturalne.

  Jednak najważniejsze jest to, żeby operacja plastyczna poprawiła humor samej zainteresowanej.
  Tym bardziej że zepsuł jej go ostatnio były mąż Krzysztof, który w jednej z gazet powiedział, że jego była żona płaci swoim prawnikom w naturze. Aktorka rozesłała już do mediów sprostowanie tejże informacji, twierdząc, że z adwokatami rozlicza się w gotówce. Kolejna nieprzyjemna sprawa dla Anny Samusionek to definitywne skreślenie jej z obsady telenoweli "Plebania". Jeszcze niedawno aktorka miała wielką nadzieję, że grana przez nią Konstancja powróci do serialowego Tulczyna. Niestety, scenarzyści postanowili uśmiercić jej bohaterkę. Konstancja odbierze sobie życie w szpitalu psychiatrycznym…

  Gwiazdy inwestują w gastronomię

  Gwiazdy coraz częściej inwestują w gastronomię. Swoją restaurację ma już między innymi Mariusz Zalejski znany z serialu "M jak miłość", niedawno kawiarnię otworzył Redbad Klynstra znany z serialu "Na dobre i na złe", a Katarzyna Herman grająca w serialach "Magda M." i "Odwróceni" szykuje się ze swoim mężem do otwarcia kolejnej księgarnio-kawiarni. Najdłużej, bo od przeszło dwóch lat, swój biznes prowadzi Mariusz Zajelski.

  Aktor wcielający się w postać Aleksandra Radosza w "M jak miłość" prowadzi w Warszawie restaurację portugalską Mariano's. Można u niego zjeść między innymi marynowane kurczaki O'Porto i cataplanę, tradycyjne danie portugalskie na bazie ryżu. Obie specjalności zakładu przygotowywane są na specjalnym grillu churrasco.

  Nieco inne doświadczenie biznesowe ma Katarzyna Herman. Aktorka wspiera swojego męża Tomasza Brzozowskiego w prowadzeniu księgarnio-kawiarni Czuły barbarzyńca. - Podobno jest taka dobra zasada, żeby się nie mieszać za mocno w interesy partnera życiowego - mówi aktorka. - Mam nadzieję, że jestem dla mojego męża inspiracją. Przyglądam się z boku, kibicuję, czasami doradzam.

  Obydwoje szykują się do otwarcia kolejnej księgarnio-kawiarni. Nowy lokal, który powstanie na warszawskiej Pradze, w dawnym kinie Praha, ma się nazywać Bambini di Praga.

  Na początku maja działalność gospodarczą rozpoczął także Redbad Klynstra. Aktor, którego widzowie znają przede wszystkim z roli Ruuda Van Der Graafa, anestezjologa z serialu "Na dobre i na złe", otworzył z przyjacielem kawiarnię Lente. - Ta kawiarnia powstała ze względów towarzyskich - mówi aktor. - Chcieliśmy się częściej spotykać ze znajomymi. To nie jest wielki biznes.

  W kawiarni można skosztować specjałów kuchni holenderskiej i napić się najwyższej jakościowo kawy, jak mówi Redbad Klynstra, w rozsądnej cenie. Ciekawostką jest, że w Lente można składać zamówienia po holendersku, drugim, obok polskiego, ojczystym języku aktora.

  Dla fanów seriali główną atrakcją lokali, które prowadzą aktorzy, jest możliwość spotkania się twarzą w twarz ze swoimi idolami. To duża przyjemność napić się kawy albo zjeść posiłek, który przygotowują znane z telewizji gwiazdy.
  Małgorzata Socha Oko Cyklopa

  Małgorzata Socha
  (fot. Oko Cyklopa)

  Małgorzata Socha odpoczywała w Nowym Jorku

  Małgorzata Socha postanowiła zrobić sobie krótką przerwę w pracy. Aktorka, która gra Zuzę w "Na Wspólnej" i w sitcomie "Halo Hans!" łączniczkę "Jasną", poleciała z narzeczonym na tydzień do Nowego Jorku.

  - Mieszkaliśmy w Queensie, ale najwięcej czasu spędzaliśmy na Manhattanie - zdradza aktorka. - Niestety, niewiele zobaczyliśmy, bo Nowy Jork to ogromne miasto. Ale przynajmniej wiemy, co musimy zwiedzić i zobaczyć podczas kolejnej wizyty w Ameryce. Nam powiedziała Małgorzata Socha że, był to dla niej szczególny wyjazd, bo mogła spędzić czas ze swoim narzeczonym Krzysztofem i choć na chwilę zapomnieć o pracy. Aktorka dodała także, że już planuje kolejną wizytę za oceanem.

  Mimo że Małgorzata i Krzysztof są już od dawna zaręczeni, nie myślą na razie o ślubie. - Jest nam ze sobą dobrze i pewnie kiedyś podejmiemy decyzję o tym, żeby się pobrać. Nie nastąpi to jednak w najbliższej przyszłości. Jeszcze nie nadszedł odpowiedni czas - uważa aktorka.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo