Lis i Smoktunowicz z obrączkami na palcach

  Lis i Smoktunowicz z obrączkami na palcach

  Anna SZEWCZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz prawdopodobnie są już małżeństwem.

  Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz prawdopodobnie są już małżeństwem. ©Oko Cyklopa

  Wiele wskazuje na to, że Hanna Smoktunowicz i Tomasz Lis zalegalizowali swój związek i pobrali się.
  Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz prawdopodobnie są już małżeństwem.

  Tomasz Lis i Hanna Smoktunowicz prawdopodobnie są już małżeństwem. ©Oko Cyklopa

  Na ich palcach od niedawna lśnią identyczne obrączki... Podobno powiedzieli sobie "tak" 3 maja w Hiszpanii, gdzie spędzali razem długi majowy weekend.

  Podobno na szybki ślub nalegał Tomasz Lis, który marzy o synu i chciał - przysięgając Hannie miłość i wierność - przybliżyć się o krok do spełnienia tego marzenia. Podobno uroczystość odbyła się w Madrycie. Nikt oprócz zainteresowanych nie wie jednak, ile prawdy kryją w sobie te wszystkie spekulacje, bo jeśli rzeczywiście Lis i Smoktunowicz pobrali się, zrobili to w największej tajemnicy przed mediami i... znajomymi.

  Głośne rozstanie

  O tym, że właśnie dla Hanny Smoktunowicz Tomasz Lis porzucił żonę Kingę Rusin, wszyscy wiedzą od dawna, choć oficjalnie para popularnych dziennikarzy przyznała się do tego dopiero kilka miesięcy temu. "Jesteśmy z Tomkiem z tej samej bajki. Przyjaźnimy się. Razem pokonujemy problemy codzienności" - powiedziała Hanna Smoktunowicz w wywiadzie dla jednego z pism, potwierdzając tym samym, że z Tomaszem łączy ją miłość i że to właśnie u jego boku chce dalej iść przez życie.
  Były emocje

  Związek Hanny Smoktunowicz i Tomasza Lisa od początku budzi wielkie emocje. Znają się od 13 lat, ale zbliżyli się do siebie dopiero wtedy, gdy zaczęli razem pracować w Polsacie. Zaprzyjaźnili się, potem zakochali w sobie. Ona odeszła od ojca swoich córek, on porzucił żonę. Zdecydowali się zamieszkać razem, kupili dom w podwarszawskim Konstancinie, do którego niedawno się wprowadzili. Pikanterii ich związkowi dodaje fakt, że Hanna przyjaźniła się z byłą żoną Tomasza, Kingą Rusin. Była nawet świadkiem na ich ślubie!

  Kinga bardzo przeżyła rozstanie z mężem, natychmiast zerwała wszelkie kontakty z Hanną i, gdy wreszcie przyzwyczaiła się do myśli, że została sama, postanowiła całkowicie zmienić swoje życie. Wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", by - jak plotkowano - udowodnić byłemu mężowi, że świetnie daje sobie radę bez niego i może wreszcie poczuć się prawdziwą kobietą, a nie tylko kurą domową całkowicie oddaną i podporządkowaną obowiązkom żony i matki. Udało się jej odzyskać wiarę w siebie i dziś pewnym krokiem idzie przez życie. Na razie samotnie, ale z nadzieją, że spotka mężczyznę, na ramieniu którego będzie mogła wesprzeć się w trudnych chwilach.

  Niedowierzanie

  Nie wszyscy znajomi Hanny Smoktunowicz wierzą, że wyszła za mąż za Tomasza. - Ona przecież nigdy nie była zwolenniczką ślubów - mówią. Obrączka na jej palcu może jednak być dowodem na to, że uległa ukochanemu, zwłaszcza że on nosi taką samą... Tomasz Lis nie kryje, że marzy, by Hanna urodziła mu syna. Ma już dwie córki, dla których jest bardzo dobrym tatą, ale z którymi nie może przecież pograć w piłkę, co uwielbia. Jeżeli naprawdę poślubił swoją partnerkę, to być może jego marzenie o synu wkrótce się spełni.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo