15. Karolina Łukasiewicz (video)

  15. Karolina Łukasiewicz (video)

  Rafał Adamski

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  15. Karolina Łukasiewicz (video)

  ©S. Czwal

  Startuje z numerem 15. Ma 19 lat, 167 centymetrów wzrostu, jej wymiary to: 85-64-80. Jest rzeszowianką, brunetką o brązowych oczach, absolwentką VIII Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.
  15. Karolina Łukasiewicz (video)

  ©S. Czwal

  8 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Echa Dnia Podkarpackiego

  Karolina Lukasiewicz

  Karolina Łukasiewicz

  Link do głównego zdjęcia

  Karolina Lukasiewicz
  ©S. Czwal  - Wierzę w zwycięstwo Karoliny, w to że zostanie Miss. I cały czas trzymam za nią kciuki, by się jej powiodło - mówi Ania.
  Rodzice naszej Miss również nie ukrywali radości, że Karolina dostała się do finału z eliminacji w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Sama kandydatka, która mieszka w Rzeszowie i jest absolwentką tutejszego VIII Liceum Ogólnokształcącego, o konkursie dowiedziała się z gazety.
  - Dla mnie to przede wszystkim zabawa - mówi Karolina. - Ale zdaję sobie także sprawę z tego, że także szansa na być może wielką karierę...

  Karolina na co dzień pasjonuje się przede wszystkim tańcem i muzyką.
  - Lubię słuchać różnej muzyki, na przykład pop, techno, hip-hop - deklaruje kandydatka na najpiękniejszą mieszkankę województwa.
  Świetnie czuję się w tańcu, a podczas eliminacji do wyborów Miss zachwyciła komisję popisowym wykonaniem "cza-czy". Potrafi też zatańczyć salsę, a gdy ma ochotę poszaleć na parkiecie, wybiera się do dyskoteki. Bo dla Karoliny ważny jest aktywny tryb życia, uczęszcza też na aerobik.

  Jak przyznaje nasza kandydatka z numerem 15, ważnym przełomem w jej życiu była matura. Na razie odpoczywa po zakończonej nauce, ale myśli także o studiach. Jeszcze nie zdecydowała do końca jaki to będzie kierunek, ale zdecydowała już, że raczej podejmie naukę na jednej z rzeszowskich uczelni.
  - Zastanawiam się poważnie nad kosmetologią, która mnie interesuje, ewentualnie mogę studiować na kierunku o nazwie "gospodarowaniem nieruchomościami" - zdradza Karolina.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo