Doda nie rozwodzi się z Majdanem

  Doda nie rozwodzi się z Majdanem

  Anna SZEWCZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  "Doda" i Radek Majdan znów razem!

  "Doda" i Radek Majdan znów razem! ©ZOOM

  Doda i Radek Majdan znowu są razem! Piosenkarka wybaczyła mężowi zdradę...
  "Doda" i Radek Majdan znów razem!

  "Doda" i Radek Majdan znów razem! ©ZOOM

  Bezsprzecznie najbarwniejsza para polskiego show-biznesu znów widywana jest razem. Czy piosenkarka zdecydowała się jednak wybaczyć mężowi i wrócić do niego? Wszystko na to wskazuje.

  - Mężczyzna, który zdradza kobietę zasługuje na kolejną szansę, ale u innej kobiety - powiedziała Doda, gdy dowiedziała się, że jej mąż, Radosław Majdan, spotyka się z inną blondynką. Doda zapowiedziała publicznie, że zamierza wziąć rozwód z niewiernym Radkiem. "Chce rozwodu, to go dostanie" - odpowiadał na to Radosław.

  Tymczasem para znów widywana jest razem. Czyżby się pogodzili?
  Codzienne spacery, spotkania, czułe pocałunki... Nie ma wątpliwości, że Doda i Radek postanowili zawiesić broń i spróbować ponownie ułożyć sobie życie we dwoje. Wszystko wskazuje na to, że najpoważniejszy dotąd kryzys w ich związku zbliża się do szczęśliwego finału i że nie będzie zapowiadanego rozwodu. Radosławowi Majdanowi udało się chyba przekonać żonę, że blondynka, z którą całował się publicznie, to tylko nic nie znacząca w jego życiu znajoma, a pocałunek udokumentowany na zdjęciach to tylko przyjacielski całus.

  Najwidoczniej Doda uwierzyła Radkowi i przyjęła jego przeprosiny, bo - co potwierdza jedna z jej bliskich znajomych - postanowiła nie składać pozwu rozwodowego do sądu. - Dorota chce być z Radkiem, więc da mu jednak drugą szansę - mówi nasza informatorka.

  Miłość Dody i Radka zaczęła się podczas trwania programu "Bar", w którym występowała nikomu wtedy nieznana Dorota Rabczewska. Majdan zobaczył ją w telewizji i natychmiast się zakochał. Pojechał do Wrocławia, gdzie powstawał program, podszedł do Doroty i po prostu się jej oświadczył. Oświadczyny zostały przyjęte. Kolejne lata ich wspólnego życia przypominały sielankę.

  Co prawda zdarzały się im kłótnie, ale po nich zawsze przychodziło czułe pojednanie. Dopiero niedawno coś się zaczęło psuć między nimi. Po swoich urodzinach Doda nie wpuściła Radka do domu, coraz rzadziej pojawiali się razem publicznie, a wścibscy fotoreporterzy wyśledzili, że Majdan spotyka się potajemnie z pewną blondynką. Doda nie chciała znosić upokorzeń, jakich doznawała oglądając w gazetach zdjęcia niewiernego męża całującego inną kobietę. Ogłosiła, że chce rozwodu i że nie zamierza dłużej żyć pod jednym dachem z Radkiem. Usunęła nawet z ręki tatuaż z imieniem Majdana. Wygląda na to, że zbyt pochopnie...

  Ani Doda, ani Radek nie chcą komentować tego, czy to, co dziś ich łączy, jest wciąż miłością, czy może już tylko przyjaźnią. Faktem jest, że od kiedy Majdan mieszka w Szczecinie, między nim a Dodą nie układa się wszystko tak, jak zapewne oboje by chcieli. Być może poważny kryzys uzmysłowił im jednak, że nie potrafią bez siebie żyć? W każdym razie rozwodu póki co nie będzie.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo