Figurska wróciła do męża

  Figurska wróciła do męża

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  W ciągu ostatniego roku Dominika Figurska i Michał Chorosiński rozstawali się i ponownie schodzili kilka razy. Teraz znów są razem.
  Dominika i Michał z córkami pojawili się kilka dni temu na jednej z warszawskich imprez. Czy to znaczy, że wreszcie doszli do porozumienia?

  Dominika i Michał z córkami pojawili się kilka dni temu na jednej z warszawskich imprez. Czy to znaczy, że wreszcie doszli do porozumienia? ©A. Szczukiewicz

  Kiedy okazało się, że aktorka spodziewa się trzeciego dziecka, wszyscy zadawali sobie pytanie, kto jest jego ojcem: Michał czy może mężczyzna, z którym Dominika, do czego przyznała się w jednym z wywiadów, zdradziła męża.

  Dziś to pytanie nie jest już aktualne, bo aktorska para znów pojawia się razem i znów wygląda na szczęśliwą. Czy w ich związku nastąpił wreszcie przełom?
  Kryzys dopadł związek Dominiki i Michała tuż przed piątą rocznicą ich ślubu. Aktorka zostawiła męża i zamieszkała z innym mężczyzną. - Dusiłam się, marzyłam o prawdziwej miłości - zwierzała się jednemu z pism tuż po rozstaniu z Michałem. - Muszę przypomnieć sobie, kim jestem, odnaleźć swoją kobiecość.
  Uczucie umierało we mnie od wielu miesięcy, Michał nie podgrzewał naszej miłości - tłumaczyła swój desperacki krok, dodając, że mąż traktował ją już tylko jak matkę swoich dzieci, zapominając, że jest przede wszystkim kobietą. Potwierdzenie swojej kobiecości Dominika znalazła u boku innego mężczyzny.

  Powiedziała o nim Michałowi, bo chciała, żeby wyciągnął wnioski z tego, co się stało.
  Michał Chorosiński długo nie mógł uwierzyć, że kobieta, którą kochał ponad wszystko, rzuciła go. Mówił, że będzie walczył o Dominikę, bo miłość tak naprawdę buduje się nie tylko wtedy, gdy wszystko dobrze się układa, ale także wówczas, gdy przychodzą trudne chwile. Publicznie ogłosił, że jeśli żona do niego wróci, wybaczy jej zdradę, zapomni. I będzie kochał tak mocno jak kiedyś, jak na początku.

  Poznali się w czasie studiów. Pewnego dnia on wszedł do szkolnego bufetu i zauważył ją. - Od razu wpadła mi w oko - tak 2 lata temu opowiadał Michał w wywiadzie dla "Echa Dnia". - Na szczęście Dominika też mnie wtedy zauważyła. Inicjatywa wyszła od obu stron w tym samym czasie, co sprawiło, że bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. - Michał ujął mnie swoją dojrzałością i spokojem. Imponował mi, bo był inny niż pozostali chłopcy w szkole - mówiła nam z kolei Dominika. Żartowali podczas rozmowy z "Echem", że dobrali się jak w korcu maku. A rok po tych deklaracjach nie byli już razem...

  Niespodziewanie wrócili do siebie pod koniec ubiegłego roku. Wydawało się, że kryzys minął i teraz muszą tylko odbudować swój związek, znów sobie zaufać. Nagle, jak grom z jasnego nieba, na Dominikę spadła wiadomość, że Michał ją... zdradza! Była przerażona, gdy zobaczyła w gazecie zdjęcie męża całującego atrakcyjną brunetkę. Ale wybaczyła mu ten incydent. Dziś znów wyglądają na szczęśliwych. Dominika wkrótce urodzi trzecie dziecko, a Michał najwyraźniej uznał, że po raz trzeci zostanie ojcem. Wszystko wskazuje na to, że Dominika i Michał dogadali się i chcą odbudować wspólnie swoje szczęście.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo