Miski pod nadzorem

  Miski pod nadzorem

  Arkadiusz Kielar

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziewczyny podczas zgrupowania musiały nauczyć się kilku układów.

  Dziewczyny podczas zgrupowania musiały nauczyć się kilku układów. ©S. Czwal

  Najpiękniejsze dziewczęta na Podkarpaciu zamiast wypoczywać musiały ciężko pracować.
  Dziewczyny podczas zgrupowania musiały nauczyć się kilku układów.

  Dziewczyny podczas zgrupowania musiały nauczyć się kilku układów. ©S. Czwal

  Szesnaście ślicznych dziewcząt uczyło się przez ostatnie trzy dni w Stalowej Woli... chodzić. Dla finalistek wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2007 "nie było przebacz" podczas specjalnego zgrupowania, na którym pracowały nad układem choreograficznym, jaki zaprezentują w finale.

  Najpiękniejsze dziewczęta w regionie zjechały do Stalowej Woli, by popracować pod nadzorem choreograf Agnieszka Guzik z Miejskiego Domu Kultury.
  Ta zajmowała się już misskami w ubiegłym roku, więc ma doświadczenie, jak postępować z pretendentkami do korony w wyborach organizowanych przez Echo Dnia, prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka i Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli.

  Robią postępy
  - Dziewczyny robią szybko postępy - mówi choreograf Agnieszka Guzik.- Zawsze jest tak, że jedne mają naturalny dar, by poruszać się z wdziękiem i klasą, inne muszą nad tym popracować. Najtrudniejsze dla nich jest zapamiętanie układów. Ale do finału wszystkie będą gotowe.

  Sprawa jest ważna, bo dziewczęta podczas finału zaprezentują się w aż czterech wejściach: w strojach sportowych, wieczorowych, kąpielowych oraz sukniach ślubnych.

  - Martwię się, czy podczas finału nie potknę się, nie zgubią buta albo nie złamię obcasa - mówi Agnieszka Walas. - Na zgrupowaniu jest sympatycznie, pani choreograf dużo nam pomaga. Atmosfera też jest dobra, bo chociaż ze sobą konkurujemy, to zdążyłyśmy się już polubić. Choć oczywiście jak wszędzie, są wzajemne sympatie i nie...

  Mamy bilety na Miss!

  Mamy bilety na Miss!


  Tego nie można przegapić! Jeżeli chcesz zobaczyć "na żywo" najpiękniejsze dziewczęta w naszym regionie podczas finału wyborów Miss Polonia Podkarpacia 24 czerwca, możesz już kupić bilet na to niezwykłe wydarzenie. Na scenie oprócz "Missek" wystąpi też wielka gwiazda, Justyna Steczkowska.
  Bilety na finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2007, organizowanych przez Echo Dnia i prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli 24 czerwca, są już dostępne w cenie zaledwie 20 złotych. Do nabycia w sekretariacie stalowowolskiego MDK, ulica 1 Sierpnia 9, od godziny 8 do 16 oraz w kasach kina "Wrzos", mieszczących się w MDK, od godziny 16 do 21. A także w redakcji "Echa Dnia" w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12, od godziny 9 do 16.
  Wielka Gala z udziałem najpiękniejszych dziewcząt na Podkarpaciu zapowiada się niezwykle ekscytująco i potrwa kilka godzin, nie zabraknie niespodzianek. Na razie możemy tylko zdradzić, że nasze ślicznotki zaprezentują się podczas czterech "wejść": w strojach wieczorowych, sportowych, ślubnych oraz szczególnie elektryzujących męską część publiczności strojach kąpielowych.  Chodzi jak modelka
  Podczas zgrupowania imponuje Ewelina Mosior, która porusza się tak, jakby nie potrzebowała już żadnych dodatkowych wskazówek. Ale nic dziwnego, bo to nie jest jej pierwszy start o koronę piękności i jest już "otrzaskana" ze sceną.

  - Praca nad układem choreograficznym jest ciekawa, nie mogę się już doczekać, jak to wypadnie podczas finału - mówi z uśmiechem Ewelina.

  Czy podczas trzydniowego pobytu w Stalowej Woli się nie nudziły?
  - Nie mamy czasu na nudę - mówi Alma Wysocka. - Bardzo dużo czasu poświęcamy na próby. Trwają od rana do późnego wieczora a w przerwach mamy zaplanowane wizyty u fryzjerki, manikiurzystki lub w salonach mody.

  Dziewczyny są przejęte, chociaż każda deklaruje, że nie liczy na tytuł. Mają też już swoje faworytki.

  Za naszymi ślicznotkami wyczerpujące zgrupowanie, teraz możemy już tylko czekać na efekty ich pracy. Jak im pójdzie? Przekonamy się już 24 czerwca podczas finału w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.  Magda Takmadażan, właścicielka Salonu Sukien Ślubnych "Elena" w Stalowej Woli prezentuje diadem
  (fot. S. Czwal)

  Piękne diademy dla pięknych dam Magda Takmadażan, właścicielka Salonu Sukien Ślubnych "Elena" w Stalowej Woli ubierze kandydatki do tytułu Miss Polonia Podkarpacia w suknie ślubne do prezentacji podczas finałowej gali. A dla miss i dwóch wicemiss funduje piękne diademy.

  Diademy ozdobią piękne głowy już 24 czerwca - w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli o godzinie 17 odbędzie się finał, który uświetni koncert Justyny Steczkowskiej. Wystartuje 16 dziewcząt. Czytelnicy "Echa Dnia" mogą wybrać swoją miss, wystarczy wypełnić zamieszczany w naszej gazecie kupon i przesłać (lub dostarczyć osobiście) do redakcji w Stalowej Woli, ul. 1-go Sierpnia 12/ 203, 37 - 450 Stalowa Wola. Albo też można głosować za pomocą sms-a: pod numer 7238 wysyłamy sms o treści PODK i nr kandydatki.

  Oczywiście numery i zdjęcia kandydatek znajdą Państwo codziennie w naszej gazecie. Tam też są podane szczegóły dotyczące głosowania. Uwaga, głosując można wygrać nagrodę !

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo