Trendy na lato 2008 (zdjęcia)

  Trendy na lato 2008 (zdjęcia)

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kontrast bieli i czerni nadal modny

  Kontrast bieli i czerni nadal modny ©D. Łukasik

  Znamy już trendy na lato przyszłego roku. Prezentowano je na targach mody Igedo.
  Kontrast bieli i czerni nadal modny

  Kontrast bieli i czerni nadal modny ©D. Łukasik

  Materiały podobne
  51 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Echa Dnia Podkarpackiego

  Targi mody w Duesseldorfie

  Pokaz strojów kąpielowych

  Link do głównego zdjęcia

  Targi mody w Duesseldorfie
  ©D. Lukasik


  Lato 2007 w pełni, a na targach mody w Dusseldorfie można już można było zobaczyć nowe kolekcje na sezon wiosna-lato 2008. Międzynarodowe targi Igedo jak co roku zgromadziły kilkuset wystawców z całego świata. Zdradzamy dziś co nosić się będzie w przyszłym roku, co zatrzymać w szafie, a co będzie przebrzmiałym trendem.

  Obronią się ubrania w tonacjach bieli, których nadal jest dużo wśród setek prezentowanych kolekcji.
  Podobnie z zielenią, która obecna jest w odcieniu kiwi, po trawiastą i nasyconą. Pojawia się natomiast barwa aqua - przypominający raczej kolor Bałtyku niż egzotycznych mórz. To coś pomiędzy stalowo-niebieskim a turkusem.
  Fasony to kombinacja lat 60. i 70. z dodatkiem 80. Króluje "bombka" czyli tuniki, spódnice i sukienki rozszerzone w biodrach, podwijane i zwężające się dołem. Ich uzupełnieniem są getry, które już w tym roku powróciły do mody. Tym razem więcej jest tych do pół łydki i nosimy je do tunik, sukienek, spódnic i pod krótsze spodnie.

  A jeśli mowa o spodniach to najmodniejsze będą mieć długość 7/8. Ale obronią się jeszcze dwie skrajności - rurki oraz bardzo szerokie nogawki. Niezadowolonym pozostaje klasyka czyli prosta nogawka. Krój biodrówek od dwóch sezonów powoli zastępowany jest wyższym stanem.

  W szafie zostawiamy baleriny - nadal będziemy je nosić do spodni i spódnic. Podobnie rzecz się ma z klapeczkami, tyle, że mniej projektantów wykorzystywało w swych kolekcjach japonki opierając się raczej na tradycyjnych klapkach. Mniej na wybiegach było koturn, choć jeszcze nie wyrzucajmy ich z szaf.


  Komentarze (3)

  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo