Seria groźnych wypadków

  Seria groźnych wypadków

  Marcin Radzimowski /ebnis/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dwie osoby podróżujące tym samochodem trafiły do szpitala.

  Dwie osoby podróżujące tym samochodem trafiły do szpitala. ©M. Radzimowski

  Patrole "drogówki" nie nadążały z przyjazdem na miejsca wypadków.
  Dwie osoby podróżujące tym samochodem trafiły do szpitala.

  Dwie osoby podróżujące tym samochodem trafiły do szpitala. ©M. Radzimowski

  Dwie osoby zostały ranne w wyniku wypadku, do jakiego doszło wczoraj w Jeziorku, na trasie ze Stalowej Woli do Tarnobrzega. Na łuku drogi osobowy rover wypadł z drogi i dachował. W Siedleszczanach ciężarówka najechała na opla astrę.
  Do zdarzenia doszło około godziny 8.40 przy padającym deszczu. Droga była mokra i śliska. Kierowca jadącego od strony Stalowej Woli na zakręcie w lewo stracił panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze, zaczęło dachować, "kosząc" przy tym dwa niewielkie drzewka.

  DWIE OSOBY W SZPITALU
  - W wyniku wypadku obrażeń ciała doznali 21-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna, pasażerowie tego samochodu - informuje komisarz Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy policji w Tarnobrzegu. - Według wstępnych ustaleń, kierujący roverem nie dostosował prędkości do panujących wówczas trudnych warunków drogowych.

  SPIESZYLI SIĘ NA EGZAMIN
  30-latek, podróżujący jako pasażer, jechał na... egzamin na prawo jazdy. Zamiast do Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego pojechał jednak karetką do tarnobrzeskiego szpitala.

  WJECHAŁ W OPLA
  Deszczowa pogoda sprawiła, że na drogach regionu zrobiło się bardzo ślisko. Prawdopodobnie zapomniał o tym 25-letni kierowca ciężarowego iveco i doprowadził do wypadku. Mężczyzna jechał wczoraj przed południem przez Siedleszczany, miejscowość koło Baranowa Sandomierskiego. Prowadzony przez niego samochód ciężarowy najechał na opla astrę.
  Kierowca auta osobowego doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala w Tarnobrzegu. Wkrótce jednak opuścił placówkę, wypisując się na własną prośbę.
  SIEDEM KOLIZJI W GODZINĘ
  Wczoraj krótko po godzinie 16 kierowca poloneza, nawracając w kierunku Niska na ulicy Staszica, na wysokości szpitala i Liceum Ogólnokształcącego, wymusił pierwszeństwo na prowadzącym czarnego volkswagena. Polonez wjechał w auto, które siła uderzenia odrzuciła na trawnik tuż za przystankiem autobusowym przy szkole.

  Polonez ma uszkodzony cały bok od strony kierowcy. W volkswagenie pognieciona jest przednia maska
  Chociaż kolizja wyglądała na początku poważnie, to na szczęście skończyło się na strachu i uszkodzonych samochodach. Żadnemu z kierowców i pasażerów nic się nie stało.

  To nie jedyna kolizja, do której musiała wyjeżdżać stalowowolska policja. "Drogówka" miała wczoraj dużo pracy. Patrole nie nadążały z przyjazdem na miejsca kolizji. Tylko do godziny 17 było ich w naszym mieście siedem.
  - Brawura kierowców, błędna ocena sytuacji, a przede wszystkim warunki pogodowe - tak policjanci ze stalowowolskiej "drogówki" mówią o przyczynach kolizji.

  JEDŹ OSTROŻNIE
  Policjanci apelują do kierowców, aby jeździli ostrożnie, tym bardziej że warunki na drogach są fatalne, jezdnia jest śliska i dodatkowo w autach parują szyby, co zdecydowanie ogranicza widoczność.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo