Sposób na ciało doskonałe

  Sposób na ciało doskonałe

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Za pomocą urządzenia Proslim Gold można wymodelować sylwetkę, odmłodzić skórę i zmniejszyć cellulit. Umożliwia ono wykonanie aż dwudziestu różnych z

  Za pomocą urządzenia Proslim Gold można wymodelować sylwetkę, odmłodzić skórę i zmniejszyć cellulit. Umożliwia ono wykonanie aż dwudziestu różnych zabiegów. ©Archiwum

  Wyjaśniamy jak działa nowoczesne urządzenie Proslim Gold służące do poprawy wyglądu skóry i sylwetki.
  Za pomocą urządzenia Proslim Gold można wymodelować sylwetkę, odmłodzić skórę i zmniejszyć cellulit. Umożliwia ono wykonanie aż dwudziestu różnych z

  Za pomocą urządzenia Proslim Gold można wymodelować sylwetkę, odmłodzić skórę i zmniejszyć cellulit. Umożliwia ono wykonanie aż dwudziestu różnych zabiegów. ©Archiwum

  Wyszczuplanie, lifting i korygowanie problemów estetycznych takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki czy przebarwienia - to wszystko można zrobić z pomocą nowoczesnego urządzenia Proslim Gold.

  Doskonały, rewolucyjny system wspomaga zdrowe odchudzanie oraz kształtowanie i modelowanie sylwetki. O zabiegach przy użyciu tego nowoczesnego urządzenia opowiada Agata Bieńkowska, dyplomowana kosmetyczka i właścicielka kieleckiego Salonu Piękności Benessere & Spa.

  - Urządzenie zawiera pięć programów przeznaczonych do modelowania sylwetki i korygowania problemów estetycznych, takich jak cellulit, zwiotczenie skóry, zmarszczki czy przebarwienia. - mówi Agata Bieńkowska - Proslim Gold umożliwia wykonanie ponad 20 różnorodnych zabiegów na ciało i twarz, które mogą być dostosowane i połączone tak, aby odpowiadały indywidualnym potrzebom (na przykład seria zabiegów o działaniu wyszczuplającym i niwelującym cellulit).

  Efektywne odchudzanie

  20-minutowy zabieg równy jest 4 godzinom spędzonym na siłowni! W trakcie zabiegu następuje intensywna praca mięśni, a energia jest pobierana z rezerw tłuszczu, co prowadzi do zmniejszenia obwodów ciała, poprzez zmniejszenie pokładów tłuszczu. Następuje spadek masy ciała i ogólna poprawa sylwetki.

  Aktywizacja metabolizmu wpływa również na zmniejszenie apetytu, co dodatkowo wspomaga proces wyszczuplania i utraty zbędnych kilogramów. Efektem elektostymulacji mięśni jest rozbicie tkanki tłuszczowej, wydalenie produktów przemiany materii, niwelowanie cellulitu oraz przyspieszenie metabolizmu komórkowego. Zabiegi nie powodują rozbudowy mięśni, lecz wzmacniają i uelastyczniają tkankę mięśniową, kształtując w ten sposób sylwetkę.

  Gimnastyka ujędrniająca

  - Proslim Gold posiada program Contour, polecany dla wszystkich osób pragnących dokonać korekty kształtów ciała, na przyklad brzucha, biustu, pośladków - objaśnia Agata Bieńkowska - Efektem jest likwidacja zwiotczałej skóry (na przykład po porodzie), gimnastyka mięśni brzucha, wzmocnienie elastyczności tkanki mięśniowej, wygładzenie skóry, podniesienie i poprawa kształtu biustu czy podniesienie i ujędrnienie pośladków.

  Drenaż limfatyczny ciała i twarzy

  Drenaż limfatyczny wykonywany przy pomocy Proslim Gold to doskonały zabieg oczyszczający i poprawiający cyrkulację krwi. Przyspiesza modelowanie sylwetki dzięki usprawnionemu wydalaniu toksyn i płynów. Zaleca się stosowanie drenażu na przykład przy zabiegach wyszczuplających, dzięki specjalnym programom pomaga przy likwidacji cellulitu.

  Wpływa on też na redukowanie opuchlizny, na przykład wokół oczu, poprawia krążenie likwidując problem zimnych nóg, a nawet łagodzi objawy zespołu napięcia miesiączkowego czy przyspiesza rekonwalescencje po chorobie. Wymiernym efektem drenażu przy pomocy Proslim Gold jest utrata centymetrów w obwodzie już po pierwszych 20 minutach zabiegu!

  Lifting bez skalpela

  Lifting mikroprądami emitowanymi przez Proslim Gold oddziałuje bezpośrednio na tkanki, pobudza wytwarzanie kolagenu, elastyny i stymuluje źródło energii dla mięśni. Mikroprądy są biologicznie najbardziej zgodne z ludzkim organizmem, normalizują funkcje w uszkodzonych komórkach. Dzięki nim spłycają się zmarszczki, fałdy i bruzdy, a poprawia cyrkulacja krwi i limfy, co wpływa odżywczo i dotleniająco na tkanki.

  -Efekty bezoperacyjnego liftingu twarzy są widoczne już po pierwszym zabiegu! To wygładzenie i regeneracja skóry, wybielanie, rozjaśnianie i ujędrnienie - mówi Agata Bieńkowska - Pełna komputeryzacja Proslim Gold umożliwia precyzyjne wykonanie bardzo efektywnych zabiegów na twarz i ciało, istnieją bowiem programy liftingu dla okolic oczu, ust, biustu, brzucha i dłoni.


  Komentarze (4)

  Wszystkie komentarze (4) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo