Legendarna Lancia w nowej odsłonie

  Legendarna Lancia w nowej odsłonie

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nowa lancia delta pojawi się w salonach dealerskich we wrześniu 2008 roku.

  Nowa lancia delta pojawi się w salonach dealerskich we wrześniu 2008 roku. ©Lancia

  Delta trzeciej generacji - pierwsza zupełnie nowa lancia od 2004 roku jeszcze w tym roku w sprzedaży
  Nowa lancia delta pojawi się w salonach dealerskich we wrześniu 2008 roku.

  Nowa lancia delta pojawi się w salonach dealerskich we wrześniu 2008 roku. ©Lancia

  W marcu na 78. Międzynarodowym Salonie w Genewie odbędzie się światowa premiera nowej generacji legendarnej lancii delta.

  Delta trzeciej generacji powstała na zmodyfikowanej płycie podłogowej fiata bravo. Ma 4,5 metra długości, 1,8 metra szerokości i 1,5 metra wysokości. Takie wymiary, w połączeniu z rozstawem osi wynoszącym 2,7 metra, sprawiają, że auto oferuje mnóstwo przestrzeni dla pasażerów.

  Pod maskę nowej odsłony legendarnego modelu, Najlepszego Samochodu Europy w 1980 roku, trafią benzynowe i wysokoprężne jednostki napędowe wyposażone w turbosprężarki. Silniki będą miały moc od 120 do 200 koni, ich pracą zarządzały będą ręczne, półautomatyczne i automatyczne sześciobiegowe skrzynie.
  Przyjemność z jazdy mają natomiast zapewnić systemy zaawansowanej kontroli stabilności toru jazdy (ESC) i elektronicznie kontrolowane zawieszenie (SDC). Ponadto samochód został wyposażony w szereg nowoczesnych, zaawansowanych technologii. Na przykład system audio Hi-Fi firmowany przez Bose czy też system “Blue&Me", który powstał we współpracy z Microsoft.

  Nowa lancia delta pojawi się w salonach dealerskich we wrześniu 2008 roku. Ceny oraz szczegółowe informacje na temat silników, wyposażenia i wersji tego modelu na razie nie są znane.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo