Co kusi mężczyzn...

  Co kusi mężczyzn...

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Blisko ciała czyli kuszenie z umiarem.

  Blisko ciała czyli kuszenie z umiarem. ©D. Łukasik

  Są takie elementy kreacji, na które panowie są szczególnie wrażliwi. Projektanci doskonale wiedzą, co kręci nie tylko kobiety, ale i płeć przeciwną.
  Blisko ciała czyli kuszenie z umiarem.

  Blisko ciała czyli kuszenie z umiarem. ©D. Łukasik

  Dlatego moda nie unika dekoltów, obcisłych fasonów, odsłania nogi. Wszak nie od dziś wiadomo, że panie nie ubierają się tylko dla siebie i dla swoich koleżanek.

  Dekolt i biust. Im dekolt głębszy, tym o większą palpitację serca przyprawia płeć brzydką. Dekolt łódka pięknie eksponuje łabędzią szyję, w kształcie litery V skupia uwagę na biuście, dekolt hollywoodzki obnaża ramiona, a gorsetowy w sukniach typu booster czyli bez ramiączek uchodzi za najbardziej seksowny.

  Nogi i pupa

  Mini zawsze ma zwolenników, dlatego zarówno spódniczki jak i wycięte szorty przyciągają wzrok. W tym sezonie panowie nie musieli narzekać, bo szorty nosi pomimo zimowej aury. Ukazują nogi w całej okazałości lepiej niż spódniczka, a krojem jeszcze uwydatniają pupę.

  Plecy i biodra

  Kuszą zwykle latem, ale i zimową porą uwodzą przy wieczorowych sukniach. Odsłaniają piękną, gładką skórę i są dla wielu obietnicą. W tym sezonie na przykład rosyjscy projektanci proponowali swetry i dzianinowe suknie bez pleców. Dzianina ukazuje dodatkowo kształtne biodra.

  Obcisłe i przezroczyste

  To trochę jak niedopowiedzenie, zapowiedź doskonałości. Taką tajemnicą są ciuszki z elementami przezroczystymi i te blisko ciała ukazujące, choć nie wprost, jego atuty.


  Komentarze (6)

  Wszystkie komentarze (6) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo