Nocą w Mielcu biegał i strzelał

  Nocą w Mielcu biegał i strzelał

  ada

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Trudno powiedzieć czym skończyłaby się noc z poniedziałku na wtorek, gdyby nie czujność policjantów.
  Tę broń pneumatyczną znaleźli przy 37-latku mieleccy policjanci. Na strzelnicy wiatrówka nie powinna być groźna, ale używana na ulicy - nawet bardzo

  Tę broń pneumatyczną znaleźli przy 37-latku mieleccy policjanci. Na strzelnicy wiatrówka nie powinna być groźna, ale używana na ulicy - nawet bardzo. ©A. Dyka - Urbańska

  W porę zatrzymali Adama S., 37-latka biegającego po mieleckim starym mieście z bronią neumatyczną.

  Podczas patrolu około 23.30 policjanci zauważyli, że szyba przystanku autobusowego jest podziurawiona. Mundurowi też zobaczyli w pobliżu dziwnie zachowującego się mężczyznę. Oddalał się od nich podejrzanie szybko. Skojarzyli, że to człowiek znany ze strzelania z broni pneumatycznej.
  Policjanci pobiegli za 37-latkiem. Okazało się, że ma on przy sobie broń i śrut, którego wielkość odpowiadała rozmiarom otworów w szybie. Policjanci odkryli, że podziurawione są także szyby pobliskiego kiosku.

  Zatrzymany mężczyzna odpowie za zniszczenie mienia.
  Może spędzić w więzieniu od 3 miesięcy do nawet 5 lat. - Na taką broń nie trzeba mieć pozwolenia. Ale używana niezgodnie z jej przeznaczeniem i w warunkach do tego nieodpowiednich, czyli poza strzelnicą, może się okazać bardzo groźna. Postrzelenie nią człowieka może mieć dramatyczne skutki - nie kryje Wiesław Kluk, rzecznik prasowy KPP Mielec.

  Komentarze (1)

  Rafako

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo