Ty też możesz zostać Miss!

  Ty też możesz zostać Miss!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Anna Hoszowska, Miss Polonia Podkarpacia 2007 i uczestniczka ogólnopolskiego finału wyborów Miss Polonia w Warszawie, miała okazję zatańczyć z Piotrem

  Anna Hoszowska, Miss Polonia Podkarpacia 2007 i uczestniczka ogólnopolskiego finału wyborów Miss Polonia w Warszawie, miała okazję zatańczyć z Piotrem Kiszką, stalowowolskim tancerzem, znanym z programu „Taniec z gwiazdami”. ©S. Czwal

  Uwaga, wszystkie piękności z Podkarpacia! Jeżeli chcecie przeżyć przygodę swojego życia, nie możecie przegapić takiej wyjątkowej okazji!
  Anna Hoszowska, Miss Polonia Podkarpacia 2007 i uczestniczka ogólnopolskiego finału wyborów Miss Polonia w Warszawie, miała okazję zatańczyć z Piotrem

  Anna Hoszowska, Miss Polonia Podkarpacia 2007 i uczestniczka ogólnopolskiego finału wyborów Miss Polonia w Warszawie, miała okazję zatańczyć z Piotrem Kiszką, stalowowolskim tancerzem, znanym z programu „Taniec z gwiazdami”. ©S. Czwal

  Dziewczyny, przed wami wielka, wyjątkowa szansa! Zgłoście swój udział w konkursie piękności, organizowanym przez "Echo Dnia", który może stać się dla was krokiem do prawdziwej kariery.

  Już dzisiaj zapraszamy was do udziału w wyborach Miss Polonia!
  Wystarczy tylko zgłosić swój udział w wyborach regionalnych Miss Polonia Podkarpacia, organizowanych przez "Echo Dnia" wraz z prezydentem Stalowej Woli Andrzejem Szlęzakiem, i wypełnić specjalną ankietę.
  Dostępne będą one w redakcjach "Echa Dnia" w Stalowej Woli (ulica 1 Sierpnia 12, tel. 15-844-87-33), Tarnobrzegu (ulica Moniuszki 6b, tel. 15-823-26-02) i Mielcu (ulica Wolności 44, tel. 17-583-75-10). Na eliminacje zapraszamy 26 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, a finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia planujemy pod koniec czerwca.

  Każda dziewczyna, która zgłosi się przed eliminacjami do "Echa Dnia", zostanie zaprezentowana wraz ze zdjęciem w naszej gazecie. Od poniedziałku będzie można także dowiedzieć się wszystkiego o wyborach z naszej strony internetowej WWW.ECHODNIA.EU.

  - Dziewczyny, nie ma się czego bać! Udział w wyborach może być wielką szansą na zrobienie kariery - namawia na start w naszym konkursie piękności najbardziej upoważniona do tego osoba, czyli Anna Hoszowska, ubiegłoroczna Miss Polonia Podkarpacia. Piękna rzeszowianka zrobiła prawdziwą furorę, bo wraz z Larysą Zielińską z Mielca, I Wicemiss Polonia Podkarpacia, dostały się aż do ogólnopolskiego finału wyborów Miss Polonia. To był ich wielki i wspaniały sukces, a w telewizji podczas finału oglądała je cała Polska!

  WYSTĘPY W TELEWIZJI

  - Udział w wyborach Miss to była wspaniała przygoda - mówi Anna Hoszowska. - I możliwość poznania wielu niezwykłych ludzi. Przed finałem ogólnopolskim w Sali Kongresowej w Warszawie pracowałyśmy na przykład pod okiem choreografa Augustina Egurroli, znanego z programu telewizyjnego "You Can Dance". Dzięki udziałowi w wyborach nabrałam też więcej pewności siebie i wiary w swoje możliwości - stwierdza Anna Hoszowska.

  Musisz mieć 18 lat

  Musisz mieć 18 lat


  W wyborach Miss Polonia mogą wystartować dziewczęta, które w chwili przystąpienia do konkursu mają ukończone 18 lat - datę przystąpienia do konkursu określa dzień złożenia ankiety uczestniczki konkursu. Na 31 grudnia 2008 roku nie mogą mieć ukończonych 25 lat. Muszą mieć obywatelstwo polskie lub narodowość polską, być bezdzietnymi pannami, osobami nieskazitelnego charakteru i o nieposzlakowanej opinii, nie karane. Nie mogą posiadać na ciele tatuaży.  Wielkim przeżyciem dla naszych dziewcząt był występ w telewizji podczas wielkiego finału wyboru Miss. Najpiękniejsze dziewczęta w Polsce wzięły też udział w telewizyjnym programie "Pytanie na sniadanie".

  - Na pewno po wyborach jestem bardziej rozpoznawalna przez ludzi - śmieje się Ania Hoszowska. - Jako Miss jestem też zapraszana na różnego rodzaju imprezy, biorę udział w akcjach charytatywnych i pokazach mody - ostatnio w Rzeszowie, w pokazie mody ślubnej, jestem bowiem modelką w agencji reklamowej Millenium Model.

  TANIEC Z GWIAZDAMI

  Ania nie wahała się w ubiegłym roku, by diametralnie zmienić swoje życie, i przyjechała jako skromna studentka najpierw na eliminacje wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Potem były już tylko brawa, uznanie, błysk fleszy, wywiady, występy w telewizji. No i nie ma co ukrywać, także atrakcyjne nagrody.

  - Dodatkową atrakcją startu w wyborach jest też to, że można wszystko zobaczyć "od kuchni", przekonać się osobiście, jak to wszystko wygląda - przyznaje nasza Miss. - Miło było mi również, gdy zostałam dzień przed finałem wyborów Miss Polonia Podkarpacia w Stalowej Woli wybrana Jagodową Miss przez mieszkańców tego miasta. Na scenie razem z dziewczynami tańczyłyśmy wtedy salsę z Piotrkiem Kiszką, stalowowolskim tancerzem, znanym z telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami".

  Ania jest obecnie studentką drugiego roku Politechniki Rzeszowskiej na Wydziale Marketingu i Zarządzania, właśnie zaliczyła z powodzeniem sesję egzaminacyjną. Okazuje się też, że u pięknej rzeszowianki zmieniło się sporo jeżeli chodzi o życie uczuciowe.

  - Mam obecnie innego chłopaka niż przed wyborami Miss, ale nie zdradzę jego imienia - tajemniczo podkreśla Ania.

  MA SWOICH FANÓW

  Udział w wyborach Miss Polonia sporo zmienił też w życiu Larysy Zielińskiej z Mielca, I Wicemiss Polonia Podkarpacia, która również, tak jak Ania Hoszowska, dotarła aż do finału wyborów ogólnopolskich.

  - Bardzo polecam wszystkim dziewczynom udział w wyborach, to wspaniała przygoda - mówi Larysa, która jest tegoroczną maturzystką. - Wybory wiele zmieniły w moim życiu, a obecnie mam propozycję pracy jako modelka. Nie chcę jeszcze mówić o szczegółach, żeby nie zapeszyć.

  Udział w wyborach, jak przyznaje Larysa, oznacza też większe zainteresowanie u... facetów.
  - Mam swoich fanów - śmieje się piękna mielczanka. - I dochodzą mnie słuchy, że ktoś jest mną zainteresowany. Ale nie mam obecnie chłopaka, zobaczymy, czy to się zmieni...

  Larysa Zielińska i Ania Hoszowska już wiedzą, jak smakuje przygoda w wyborach Miss, zdobyły popularność, otworzyły się przed nimi drzwi do wielkiej kariery. Dziewczyny, jeżeli chcecie pójść w ich ślady, nie ma się co wahać ani chwili!

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo