Nasza Marina w Tańcu z gwiazdami

  Nasza Marina w Tańcu z gwiazdami

  Zdzisław Surowaniec

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Dziewczyna, która dzieciństwo spędziła w Stalowej Woli, tańczy w słynnym telewizyjnym programie.
  Marina Łuczynko i jej taneczny partner Michał Uryniuk.

  Marina Łuczynko i jej taneczny partner Michał Uryniuk. ©A. Szczukiewicz

  Marina Łuczynko

  Marina Łuczynko


  Ma 18 lat, urodziła się na Ukrainie, ale swoje dzieciństwo spędziła w Stalowej Woli. Związana jest z teatrem Buffo w Warszawie  Osiemnastoletnia Marina Łuczynko - piosenkarka, która urodziła się na Ukrainie, a dzieciństwo spędziła w Stalowej Woli, zatańczyła w siódmej edycji telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami". Jej partnerem jest Michał Uryniuk.

  Jeszcze niedawno mówiło się o niej "dziewczyna ze Stalowej Woli". Przed ponad rokiem rodzina Łuczynko opuściła to miasto. Od kilku lat Marina mieszka w Warszawie.

  W Stalowej Woli chodziła do Szkoły Podstawowej numer 12 i do szkoły muzycznej w klasie fortepianu.
  - Nie była wybitna jeśli chodzi o naukę gry, lepiej szło jej ze śpiewaniem - wspomina dyrektor szkoły Magdalena Pamuła. O sile jej talentu świadczyły wygrane prestiżowe konkursy piosenkarskie w kraju i za granicą.

  Czy będzie otwarcie przyznawać się do związków ze Stalową Wolą? Zobaczymy. Po tancerzu Piotrze Kiszce, będzie druga osobą w "Tańcu z gwiazdami", która dzieciństwo spędziła w naszym mieście.
  MARINA ZOSTAŁA JULIĄ
  Przełomem był wygrany casting na rolę Julii w musicalu Janusza Józefowicza w Teatrze Buffo. Czternastoletnia Marina, która chodziła wtedy do gimnazjum, za zgodą rodziców przeniosła się do Warszawy. Jednak na kilka lat słuch po niej zaginął. Prawdopodobnie miała problemy z głosem. Jej ojciec stracił także ochotę na kontaktowanie się z prasą, kiedy zaczęło się przebąkiwać, że dziewczyna straciła głos. Jak się jednak okazało, nie było tak źle. Marina zaliczała kolejne festiwale i wracała z nagrodami.

  Na ostatnim festiwalu New Nawe na Łotwie spadł na nią deszcz pieniędzy. Za trzecie miejsce otrzymała 20 tysięcy dolarów, a rosyjska piosenkarka Ałła Pugaczowa dołożyła jej 50 tysięcy dolarów ze swojej nagrody. Na dodatek niemieckie studio fonograficzne Universal zaproponowało Marinie podpisanie kontraktu.

  WYJECHALI
  Nie mogliśmy się, jak w poprzednich latach, skontaktować z Mariną czy jej ojcem. Przed ponad rokiem Łuczenkowie wyjechali ze Stalowej Woli. Sprzedali mieszkanie i przenieśli się do Częstochowy. Natomiast Marina jest uczennicą 37. Liceum Ogólnokształcącego imeienia Agnieszki Osieckiej w Warszawie w klasie artystycznej.

  Czytaj także

   Komentarze (9)

   Wszystkie komentarze (9) forum.echodnia.eu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   Zobacz koniecznie:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama