Finalistki Miss w Stalowej Woli!

  Finalistki Miss w Stalowej Woli!

  Arkadiusz Kielar

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Nasze piękne kandydatki na Miss Polonia Podkarpacia od dzisiaj pracują w Stalowej Woli pod okiem choreografa Agnieszki Guzik (z prawej).

  Nasze piękne kandydatki na Miss Polonia Podkarpacia od dzisiaj pracują w Stalowej Woli pod okiem choreografa Agnieszki Guzik (z prawej). ©S. Czwal

  Finalistki konkursu Miss Polonia Podkarpacia 2008 trenują od piątku na specjalnym zgrupowaniu. Mamy jeszcze bilety na finał!
  Nasze piękne kandydatki na Miss Polonia Podkarpacia od dzisiaj pracują w Stalowej Woli pod okiem choreografa Agnieszki Guzik (z prawej).

  Nasze piękne kandydatki na Miss Polonia Podkarpacia od dzisiaj pracują w Stalowej Woli pod okiem choreografa Agnieszki Guzik (z prawej). ©S. Czwal

  10 złotych

  10 złotych


  Tylko 10 złotych kosztuje bilet na wielki finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2008 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, który czeka nas już 21 czerwca o godzinie 18.  Stalowa Wola przeżyje dzisiaj… najazd pięknych dziewcząt. Na trzy dni na specjalne zgrupowanie zjedzie szesnaście dziewczyn, które wezmą udział w wielkim finale wyborów Miss Polonia Podkarpacia. Odbędzie się on już 21 czerwca w Stalowej Woli.

  Do wielkiego finału wyborów Miss Polonia Podkarpacia 2008, organizowanego przez "Echo Dnia" i prezydenta Stalowej Woli, pozostało już zaledwie osiem dni! To będzie jedno z największych i najbardziej prestiżowych wydarzeń w naszym regionie, a dla naszych czytelników ciągle mamy bilety na ten niezwykły wieczór w sobotę 21 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Tego po prostu nie można przegapić!

  Są bilety!

  Są bilety!


  Można jeszcze kupić bilety na finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia, które kosztują zaledwie 10 złotych. Warto się pospieszyć, bo finał tuż-tuż. Do nabycia są one jeszcze w redakcjach "Echa Dnia" w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12, telefon 015-844-87-33, oraz w Tarnobrzegu, ulica Moniuszki 6b, telefon 015-823-26-02. Także w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 9, telefon 015-842-09-50.  WYSTĄPIĄ TRZEJ TENORZY

  Finał wyborów zapowiada się ekscytująco. Szesnaście ślicznych dziewcząt będzie walczyć o koronę Miss, a zaprezentują się publiczności w kilku "wejściach", w tym podczas "elektryzującego" pokazu w strojach kąpielowych. Ale na tym nie koniec atrakcji! Bo na scenie w przerwie występów naszych kandydatek zaprezentują się również znakomici muzycy! I to ci z "najwyższej półki".

  Wystąpią trzej tenorzy: Paweł Skałuba, Krzysztof Marciniak i Ivo Orłowski, z towarzyszeniem zespołu Strauss Ensamble pod dyrekcją Artura Jaronia. Zaprezentują między innymi utwory najsłynniejszego polskiego śpiewaka Jana Kiepury oraz "Pieśni neapolitańskie". Szykuje się naprawdę niezapomniany wieczór i niezwykłe emocje.

  Dla naszych czytelników mamy znakomitą wiadomość, bo można jeszcze kupić bilety na finał wyborów Miss Polonia Podkarpacia, które kosztują zaledwie 10 złotych. Warto się pospieszyć, bo finał tuż-tuż. Do nabycia są jeszcze one w redakcjach "Echa Dnia" w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 12, telefon 015-844-87-33, oraz w Tarnobrzegu, ulica Moniuszki 6b, telefon 015-823-26-02. Także w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli, ulica 1 Sierpnia 9, telefon 015-842-09-50.

  PRACA NAD UKŁADAMI

  Tymczasem nasze dziewczęta od dzisiaj, od godziny 9 w pocie czoła będą przez trzy dni ćwiczyć choreografię do wielkiego finału pod okiem choreografa z Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli Agnieszki Guzik.

  - Czasu zostało już niewiele, ale dziewczyny na pewno sobie poradzą i wszystko będzie jak należy - mówi Agnieszka Guzik. - Najważniejsze, by kandydatki nauczyły się odpowiednio chodzić i nie garbiły się. Popracujemy też nad układami choreograficznymi, dziewczyny będą miały zarówno wyjścia na scenę w grupie, jak i prezentacje indywidualnie. Na pewno damy radę i w wielkim finale będzie na co popatrzeć.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo