Swobodnie na urlopie

  Swobodnie na urlopie

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Na urlopie nawet ci, którzy przez cały rok unikają jak ognia typowo sportowych ciuszków, muszą przyznać im wyższość nad innymi.
  Skąpe szorty w mocnym kolorze to atut dla zgrabnych nóg, szczególnie opalonych wakacyjnym słońcem.

  Skąpe szorty w mocnym kolorze to atut dla zgrabnych nóg, szczególnie opalonych wakacyjnym słońcem.

  Zasada ta sprawdza się szczególnie na spacerze brzegiem plaży, przejażdżce rowerowej czy na urlopowym biwakowaniu. Miękka bawełna i inne nowoczesne tworzywa, z jakich wykonuje się "oddychające" sportowe ciuszki sprawiają, że jest nam komfortowo.  Skąpe szorty w mocnym kolorze to atut dla zgrabnych nóg, szczególnie opalonych wakacyjnym słońcem. Właściwie pasuje do nich wszystko: cienka tunika, t-shirt czy kolorowy topik, a nawet cieplejsza bluza z kapturem. Można je założyć na strój kąpielowy i tak modnie dotrzeć na plażę.
  Plażowe japonki

  Do plażowego niezbędnika można zaliczyć przewiewne sportowe japonki, bez których na plaży ani rusz.
  Ta tendencja utrzymuje się już kilka sezonów i nie zanosi się też na rewolucyjne zmiany w tym względzie. Japonki zdystansowały już dawno sandały i inne klapki. Innym przydatnym detalem ubioru wakacyjnego jest miękka torba noszona na skos. Pomieści wszystko, co potrzebne pod upalnym słońcem, czyli krem z filtrem, chustkę lub kapelusik na głowę oraz ręcznik plażowy.  Popołudnie to czas na sportowe rybaczki i wygodny top na ramiączkach. Przy wakacyjnej aurze warto pobawić się w ciekawe kolorystyczne zestawienia. Do klasycznych ciemnych odcieni czerni, granatu czy brązu wybierzmy górę, która skontrastuje kolorowo resztę. Wzorki i fikuśne nadruki są w tym sezonie mile widziane. Dla ochrony przed chłodem lepiej zaopatrzyć się w bluzę z długim rękawem - może być od kompletu ze sportowymi rybaczkami lub niekoniecznie, jeśli tylko kolorystycznie pasuje do innych części garderoby.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo