Nowa odsłona dacii logan

  Nowa odsłona dacii logan

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nowa dacia logan będzie dostępna w polskich salonach w sierpniu.

  Nowa dacia logan będzie dostępna w polskich salonach w sierpniu. ©Dacia

  Po czterech latach od premiery dacia logan doczekała się kolejnej odsłony. Zmiany nie są rewolucyjne, ale cenne z punktu widzenia kierowców.
  Nowa dacia logan będzie dostępna w polskich salonach w sierpniu.

  Nowa dacia logan będzie dostępna w polskich salonach w sierpniu. ©Dacia

  Nowością są większa osłona chłodnicy, która stanowi tło dla nowego logo rumuńskiego koncernu, zintegrowany z nadwoziem przedni zderzak oraz większe przednie światła.

  Ponadto, w zależności od wersji wyposażenia, nadwozie może być okraszone chromowaną listwą (osłona chłodnicy) lub karbonowymi obwódkami (przednie reflektory). Zaś z tyłu auto zyskało nową klapę bagażnika, zintegrowany z nadwoziem zderzak z wbudowanymi światłami odblaskowymi oraz ukryty pod specjalną klapką hak holowniczy.

  Poza tym Dacia wprowadziła serię nowych kołpaków i felg aluminiowych oraz nowe kolory nadwozia. Kuracja odmładzająca nowej dacii logan dotyczy także wnętrza, w którym pojawiła się nowa deska rozdzielcza wykonana w strukturze plastra miodu oraz eleganckie panele drzwi z klamkami.

  Stylistyczne nowości to jednak nie wszystko, co oferuje druga odsłona jednego z najtańszych samochodów na polskim rynku. Nowa dacia logan zyskała bowiem także ABS najnowszej generacji współpracujący z elektronicznym korektorem siły hamowania (EBV) i układem wspomagania nagłego hamowania (AFU). Auto jest też większe - rozstaw kół z przodu i z tyłu został powiększony o 7 milimetrów, co ma wpływ na lepszą przyczepność pojazdu.

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo