Gwiazdy w Międzyzdrojach

  Gwiazdy w Międzyzdrojach

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Kasia Glinka, Samuel Palmer i Sambor Czarnota wylegiwali się na plaży.

  Kasia Glinka, Samuel Palmer i Sambor Czarnota wylegiwali się na plaży.

  Co roku, na początku lipca, spotykają się na Gali Gwiazd w Międzyzdrojach gwiazdy i gwiazdeczki, by przez kilka dni bratać się z fanami.
  Kasia Glinka, Samuel Palmer i Sambor Czarnota wylegiwali się na plaży.

  Kasia Glinka, Samuel Palmer i Sambor Czarnota wylegiwali się na plaży.

  Gwiazdy, na co dzień niedostępne dla zwykłego śmiertelnika, robią w Międzyzdrojach wszystko, by utwierdzić się w przekonaniu, że są uwielbiane i podziwiane. W tym roku jednak gwiazd było w Międzyzdrojach mało. Nic więc dziwnego, że w gronie aktoreczek prym wiodła Agnieszka Perepeczko, o której mówi się już, że należy do stałego "wyposażenia" Gali Gwiazd.

  Style gwiazd

  Tradycją festiwali w Międzyzdrojach jest zwracanie na siebie uwagi i tak zwany lans.
  Sztukę "lansu" do perfekcji opanowała właśnie Agnieszka Fitkau-Perepeczko. 66-letnia aktorka przyjechała w tym roku nad morze, by promować seriale, w których... nie gra. Bez skrupułów dosiadała się do reprezentantów "Rancza", "Daleko od noszy" i "Na dobre i na złe" - seriali, które tego lata dostały w Międzyzdrojach swoje gwiazdy. Agnieszka Perepeczko udowadniała na każdym kroku, że potrafi dbać o swoje interesy, czyli o podtrzymanie popularności.

  Choć aktorka od dawna nie gra już w żadnej polskiej produkcji serialowej, nie przeszkadza jej to w robieniu wokół siebie zamieszania. Wszędzie było jej pełno - w barze, na tarasie, na promenadzie. Pani Agnieszka czarowała kreacjami i uśmiechem, udzielała wywiadów i rozdawała autografy.

  Kilka gwiazd, które same siebie lansować się już nie muszą, promowały w Międzyzdrojach najrozmaitsze "produkty". Andrzej Strzelecki na przykład zachęcał do kupowania książki, którą napisał, Hanna Śleszyńska prezentowała własny monodram, a Piotr Machalica udowadniał, że najważniejsza w życiu jest swoboda. Aktor całymi godzinami przesiadywał w barze z nogami wyciągniętymi na sąsiednich krzesłach. Z kolei Sambor Czarnota postawił sobie chyba za punkt honoru pokonać Agnieszkę Perepeczko w prezentacji zawartości własnej szafy, bo niemal co godzinę przebierał się w inną koszulkę.
  Kasia Glinka show

  Najwięcej emocji wzbudzała Kasia Glinka, która spędzała całe dnie w towarzystwie czarnoskórego Samuela Palmera. Oboje grają parę w serialu "Barwy szczęścia" i, jak się okazało, uwielbiają się także prywatnie. Razem chodzili na plażę, na spacery, na posiłki. Doszło nawet do tego, że zaalarmowany o tej sytuacji mąż aktorki publicznie wypowiedział się na ten temat. Stwierdził, że ma do żony zaufanie i nie widzi niczego złego w tym, że Kasia... mieszka w jednym pokoju z kolegą!

  Większość przyjeżdżających do Międzyzdrojów gwiazd deklaruje, że pobyt w kurorcie traktuje jak początek wakacyjnego odpoczynku. W ciągu dnia gwiazdy starały się wypoczywać aktywnie. Sambor Czarnota pływał w basenie, Robert Moskwa spacerował wzdłuż plaży, Magda Mazur i Bogusław Kaczmarczyk zażywali kąpieli słonecznych. Na niecodzienny sposób spędzania wolnego czasu wpadło małżeństwo aktorskie Ewa Kuryło i Piotr Pręgowski. Zakochani w sobie małżonkowie całowali się stojąc po kolana w morzu tak często, jak tylko było to możliwe.

  Ławeczka Gustawa

  Najważniejszym punktem festiwalu było odsłonięcie na Promenadzie Gwiazd ławeczki Gustawa Holoubka. Magdalena Zawadzka, wdowa po wielkim aktorze, dokonała tego ze łzami w oczach. Wzruszającą uroczystość obserwowali przyjaciele zmarłego niedawno artysty i tłum gapiów.

  Tłumy uczestniczyły też w darmowych lekcjach tańca, jakich udzielała Iwona Pavlović. Jej urokowi nie oparł się nawet Krzysztof Tyniec, zwycięzca V edycji "Tańca z gwiazdami". Sambę, którą zatańczył z Czarną Mambą, z pewnością zapamiętają na zawsze wszyscy obserwatorzy. Iwona Pavlović swój czas dzieliła między uczniów i narzeczonego, zapatrzonego w nią jak w obrazek Wojtka.

  Wieczorami, gdy zmęczone słońcem gwiazdki zaszywały się w swoich pokojach, publiczność miała okazję uczestniczyć w koncertach na wolnym powietrzu - w Międzyzdrojach wystąpili między innymi Monika Brodka i Łukasz Zagrobelny - lub oglądać w kinie na plaży polskie filmy.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo