Doświetl sobie podłogę

  Doświetl sobie podłogę

  opr. and

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Dyskretne podświetlenie cokołów meblowych.

  Dyskretne podświetlenie cokołów meblowych. ©SKOFF

  Wykorzystanie innowacyjnej technologii LED jest możliwe w kuchni. Lampki dają ciekawy efekt dekoracyjny.
  Dyskretne podświetlenie cokołów meblowych.

  Dyskretne podświetlenie cokołów meblowych. ©SKOFF

  Światło odgrywa coraz większą rolę w tworzeniu odpowiedniego nastroju wnętrza naszego domu. Zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze przestrzeni coraz częściej rezygnujemy z pojedynczego, intensywnego źródła światła, wybierając liczne, rozproszone lampki halogenowe lub nowoczesne oprawy diodowe. Ich wzrastająca popularność skłania projektantów wnętrz do coraz śmielszych i bardziej oryginalnych pomysłów aranżacyjnych.
  Innowacyjnym sposobem na przełamanie rutyny tradycyjnego oświetlenia jest wprowadzenie drobnych akcentów świetlnych nie tylko w górnych częściach pomieszczenia, ale również zamontowanie niewielkich lampek na cokołach meblowych. Tak zaaranżowane światło posiada niepowtarzalne walory dekoracyjne, nadając całemu pomieszczeniu klimat tajemniczości i subtelnej zmysłowości.
  Ciekawą propozycją są prostokątne oprawy, wkomponowane w cokoły meblowe, dające oryginalny efekt oświetlenia podłogi i dolnych partii pomieszczenia. Eleganckie i dyskretne punkty oświetleniowe pozwolą nie tylko na gustowne podkreślenie elegancji salonu czy sypialni, ale również z powodzeniem uatrakcyjnią kuchnię czy łazienkę przy wykorzystaniu blasku diod LED.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo