Wnętrze pełne intensywnych kolorów

  Wnętrze pełne intensywnych kolorów

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Soczysta zieleń zroszonej trawy, intensywny fiolet dojrzałej śliwki i przygaszony piasek - to kolory orzeźwiającego poranka.

  Soczysta zieleń zroszonej trawy, intensywny fiolet dojrzałej śliwki i przygaszony piasek - to kolory orzeźwiającego poranka. ©Dekoral

  Budząc się pewnego dnia, widzimy za oknem feerie barw. Mieszkanie też może przepełniać letnia energia.
  Soczysta zieleń zroszonej trawy, intensywny fiolet dojrzałej śliwki i przygaszony piasek - to kolory orzeźwiającego poranka.

  Soczysta zieleń zroszonej trawy, intensywny fiolet dojrzałej śliwki i przygaszony piasek - to kolory orzeźwiającego poranka. ©Dekoral

  Lato jest porą wyjątkową - porą, gdy zmiany i chęci do ich przeprowadzania kwitną w naszych głowach. Długie i ciepłe dni sprzyjają także remontom i metamorfozom naszego otoczenia. Teraz łatwiej zdecydować się na intensywności kolorów, które ożywia wnętrze.

  Wybór kolorystyki zaczynamy od wyboru koloru podstawowego, ale pamiętajmy, że planując kolorystykę mieszkania, mamy na myśli nie tylko ściany i podłogi, ale także meble, tkaniny i inne sprzęty. By we wnętrzu nie zapanowała kolorystyczna monotonia, warto wybrać dwa kolory podstawowe, które pokryją ściany, i dwa kolory uzupełniające, przeznaczone na dodatki.

  Wiedza fachowców od koloru marki Dekoral ustrzeże nas od wprowadzania do wnętrza dysharmonii i chaosu, pozwoli na osiągnięcie powalającego efektu ostatecznego. Specjaliści dla wymagających klientów opracowali sześć zestawów kolorów polecanych na lato. Są one inspirowane cyklicznością dnia. Od pastelowych odcieni poranka, przez energetyczne kolory południa, aż do głębokich barw nocy.

  Pastelowy świt - to propozycja dla osób, które otulone ciepłą kołderką, przebudzone z sennych marzeń spoglądają na swoją sypialnię leniwym wzrokiem. Dostrzegają pierwsze promienie słońca, wędrujące po pastelowych ścianach. Barwami dominującymi w tym zestawie są blady róż i wanilia. Wyrazistości tej kompozycji nadadzą dodatki w kolorach kawy i szarości. Pastele doskonale wkomponują się w pomieszczenie i nadadzą wnętrzu przytulny charakter.

  Orzeźwiający poranek - wybiorą osoby rozpoczynające swój dzień pysznym śniadankiem, chłonące świat wszystkimi zmysłami. Jagodowe i jeżynowe odcienie orzeźwiają zielenie. Z takiego skupienia barw ciepłej i chłodnej rodzi się ekskluzywność i niejednoznaczność jego aranżacji we wnętrzu.

  Ogniste popołudnie - jest propozycją dla osób energicznych, żyjących szybko i intensywnie. Połączenie zimnych i gorących barw daje efekt dużego kontrastu. Intensywnie czerwony kolor podkreśli charakter wnętrza minimalistycznego. Chłodne barwy w tym zestawieniu nadają wnętrzu poczucie lekkości i przestronności.
  Senny zmierzch - zestawienie kolorów inspirowanych barwami ziemi, tworzących z pomieszczenia oazę ciszy i spokoju. Jest to znakomita propozycja dla osób, które chcą mieć naturalny świat w swoim salonie.

  Czekoladowy wieczór - to delikatne pastele doskonale wypełniające przestrzeń sypialni, ciepła paleta barw, tworząca wrażenie przytulności. Kolory nadają zestawieniu powiew świeżości, pozwalają podkreślić charakter wnętrza wyjątkowymi dodatkami w kolorze mrożonej kawy.

  Szalona noc - to zestawienie kolorów, które sprawi, iż każde wnętrze zawibruje kolorem. Energetyczne jaskrawe barwy rodem z nocnych klubów, stonowane są tu szarością. Miłośnicy szalonej zabawy i kolorowych egzotycznych drinków nareszcie mogą mieć klimat nocnych klubów w swoim wnętrzu.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo