Czołowe zderzenie poloneza z ciężarówką (video)

  Czołowe zderzenie poloneza z ciężarówką (video)

  /MLE/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Widok na miejscu był makabryczny.

  Widok na miejscu był makabryczny. ©M. Leszczyński

  26-letnia kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. W poniedziałek pod Sandomierzem jej auto nagle zjechało na lewy pas.
  Widok na miejscu był makabryczny.

  Widok na miejscu był makabryczny. ©M. Leszczyński

  W ciężkim stanie trafiła do szpitala 26-letnia kobieta, po tym jak w Żurawicy (powiat sandomierski) na drodze krajowej z Opatowa do Sandomierza prowadzone przez nią auto, w poniedziałkowe popołudnie czołowo zderzyło się z ogromną ciężarówką.

  Jak powiedzieli policjanci, nie wiadomo dlaczego jadąca od strony Kleczanowa kobieta zjechała nagle na lewy pas, gdzie doszło do tragedii. Sandomierscy stróże prawa powiedzieli, że dotarli do naoczny świadka.
  Mężczyzna miał widzieć, jak kierowany przez 26-latkę, mieszkankę powiatu sandomierskiego polonez, zjechał nagle na lewy pas, wprost pod nadjeżdżającego od Sandomierza kolosa. To kierowca tira, jak mówili strażacy, pierwszy pobiegł do rannej 26-latki. Próbował jej pomóc. Niewiele mógł zrobić bowiem kobieta była zakleszczona w pogniecionych blachach poloneza.

  Dopiero strażacy, przy pomocy specjalnych narzędzi wyciągnęli z wraku poszkodowaną. Droga krajowa z Opatowa do Sandomierza przez kilka godzin była zablokowana.

  Policjanci zajmą się teraz wyjaśnianiem przyczyn tragedii. W poniedziałek mówili, że nie wiedzą dlaczego kobieta zjechała nagle na przeciwny pas.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo