Romantyczne falbany

  Romantyczne falbany

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Różne szerokości falban i różne desenie.

  Różne szerokości falban i różne desenie. ©D. Łukasik

  Jednym z trendów tegorocznej mody jest romantyzm, wraz z dodatkami zaczerpniętymi ze stylu hippisowskiego oraz z hiszpańskiego etno.
  Różne szerokości falban i różne desenie.

  Różne szerokości falban i różne desenie. ©D. Łukasik

  Jego symbolem są falbany. I to te w wersji zamaszystych, szerokich i suto marszczonych.

  Falbany zdobią szerokie dekolty, osuwające się na ramiona w hiszpańskim stylu etnicznym. Są także elementami szerokich, długich spódnic, często z motywami kwiatowymi na materiałach, co jest jawnym zapożyczeniem z trendów hippisowskich, ale także z folkloru. Romantyzm i nieco cygański rodowód takich sukienek, spódnic świetnie wpisuje się w wakacyjny czas. Falbanom towarzyszy zawsze długość maxi, a warstwowanie poszczególnych materiałów wciąż idzie w parze z trendami lansowanymi od wielu sezonów.

  Dodatkami tego typu sukienek są zwykle, kojarzone ze stylem romatyczno-folkowym, koszyki noszone zamiast torebek, obszerne torby-worki, torby szyte z kolorowych łatek. Świetnie wkomponują się w falbaniastą całość sandały i klapki drewniaki, wiązane na kostkach espadryle czy apaszki we włosach lub chusty jako dodatek. Nie może zabraknąć drewnianych bransolet, dużych korali. Jednak z efektownymi dodatkami i ich liczbą nie warto przesadzać, bo może okazać się, że nasza kreacja z nietuzinkowej i artystycznej, stanie się groteskowym przebraniem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo