Trzecia wielka miłość Karoliny Nowakowskiej

  Trzecia wielka miłość Karoliny Nowakowskiej

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Karolina Nowakowska z Mikołajem Krawczykiem.

  Karolina Nowakowska z Mikołajem Krawczykiem. ©ZOOM

  Karolina Nowakowska była narzeczoną Mikołaja Krawczyka, później spotykała się z Rafałem Mroczkiem, a dziś jest zakochana w Macieju Jachowskim.
  Karolina Nowakowska z Mikołajem Krawczykiem.

  Karolina Nowakowska z Mikołajem Krawczykiem. ©ZOOM

  - Wspieramy się i bardzo kochamy - mówi znana z serialu "M jak miłość" Karolina Nowakowska o swoim związku z aktorem Maciejem Jachowskim. Maciek (również gra w "M jak miłość") to trzecia wielka miłość pięknej gwiazdy. Przed laty Karolina omal nie wyszła za mąż za Mikołaja Krawczyka. Po rozstaniu z nim przez pewien czas spotykała się z Rafałem Mroczkiem. Od dwóch lat jest zakochana w Macieju. Wierzy, że to właśnie ten mężczyzna, u boku którego uda się jej szczęśliwie przejść przez życie...

  Karolina Nowakowska zawsze na pierwszym miejscu stawiała uczucia. Miłość i rodzina to według niej podstawa szczęśliwego życia. - Trudno żyć bez miłości - mawia aktorka, dodając, że tylko wtedy, gdy kocha i czuje się kochana, potrafi normalnie funkcjonować.

  Pierwszą wielką miłością Karoliny był Mikołaj Krawczyk. Poznali się podczas studiów w łódzkiej szkole filmowej. - Kiedy ją zobaczyłem, poczułem coś niesamowitego - wspomina Mikołaj. - Patrzyliśmy na siebie może przez 10 sekund, ale to wystarczyło, żeby mi się zrobiło gorąco. Jakie przyjemne jest to wiercenie w brzuchu, które się czuje w takich sytuacjach! Karolina powiedziała mi później, że czuła dokładnie to samo.

  To była miłość od pierwszego wejrzenia. Doszło nawet do poważnej rozmowy o wspólnym życiu... Niestety, zupełnie niespodziewanie ich uczucie wygasło. Mikołaj związał się z Anetą Krawczyk (są parą do dziś), a Karolina zaczęła się spotykać z Rafałem Mroczkiem, którego poznała podczas wspólnych warsztatów tanecznych i występów. Ale także i to uczucie nie wytrzymało próby czasu. - Z Rafałem nadal się przyjaźnię - mówi aktorka.
  Dwa lata temu na drodze Karoliny stanął przystojny Maciej Jachowski, a ona... cóż, zakochała się! Znajomi Karoliny twierdzą, że tym razem jest to miłość "po grób". Przez wiele miesięcy udało się Karolinie i Maćkowi zachować swoje uczucie tylko dla siebie. Tylko ich bliscy przyjaciele wiedzieli, że są parą. Dziś aktorka nie kryje już, że jest szczęśliwa u boku Macieja i że to właśnie z nim zamierza budować wspólną przyszłość. - Wciąż się docieramy, ale czuję, że nasza miłość zwycięży wszystko - mówi Karolina. Nie chce jednak opowiadać o swoim związku. - Mam prawo do intymności i chcę z niego korzystać - zbywa wszystkie pytania o ukochanego. - Wystarczająco dużo plotek o sobie słyszałam, więc nie zamierzam dostarczać tematu do kolejnych - dodaje. Jedno jest pewne - Karolina i Maciej spędzają razem każdą wolną chwilę i czują się z sobą bardzo dobrze. Wszystko wskazuje na to, że w przypadku Karoliny sprawdziło się powiedzonko "do trzech razy sztuka". Bo jej trzecia miłość to właśnie to uczucie, o jakim zawsze marzyła.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo