Modne fryzury na jesienne popołudnie

  Modne fryzury na jesienne popołudnie

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Luźny koczek z fantazyjnym upięciem.

  Luźny koczek z fantazyjnym upięciem. ©D. Łukasik

  Swobodne naturalne uczesanie dodaje wdzięki i ujmuje lat. Jednak na specjalne okazje można pokusić się o bardziej wyrafinowaną fryzurę.
  Luźny koczek z fantazyjnym upięciem.

  Luźny koczek z fantazyjnym upięciem. ©D. Łukasik

  Jasne pasemka i odrobina asymetrii. D. Łukasik

  Jasne pasemka i odrobina asymetrii.
  (fot. D. Łukasik)

  Takie uczesania prezentował kielecki stylista Marcin Kwieciński podczas otwarcia salonu Fabryka Stylu. w roli modelek wystąpiły finalistki konkursów Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej Monika Rzęsista i finalistka konkursu Aleksandra Słaby.
  Koki i loki na stałe wpisały się w standard ponadczasowej elegancji. Zwłaszcza tej na wielkie wyjście.
  Upięcia i koki porządkują fryzurę i trzymają ją w ryzach określonego stylu, natomiast pukle loków dodają uczesaniu kobiecej delikatności, zalotności i dziewczęcego romantyzmu. Łącząc te dwa elementy zyskujemy oryginalną całość, którą łatwo można dopasować do okazji, wieku, ubioru i charakteru.
  - Nowoczesne koki mają tę zaletę, że nie są już sztywną, nieskazitelnie gładką konstrukcją, ale dzięki kobiecym elementom, misternym mocowaniom, uczesanie to nabiera delikatnego charakteru - mówi Marcin Kwieciński, mistrz fryzjerstwa i stylista - Pióropusz kosmyków sterczący fikuśnie z boku wystudiowanego i "poważnego" koka ujmuje mu tej powagi i "biurowej" sztampy. Z kolei wplatając w nieco swobodną fryzurę fale i regularne loki tchniemy w nią kobiecość, zmysłowość.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo