Nieprzytomny mężczyzna w kałuży krwi

  Nieprzytomny mężczyzna w kałuży krwi

  Anna Krężel

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Miejsce, w którym znaleziono ciało nieprzytomnego mężczyzny.

  Miejsce, w którym znaleziono ciało nieprzytomnego mężczyzny. ©A. Krężel

  Nieprzytomnego mężczyznę z obrażeniami głowy leżącego kilkanaście metrów od pralni Szpitala Powiatowego w Mielcu znaleziono w środę.
  Miejsce, w którym znaleziono ciało nieprzytomnego mężczyzny.

  Miejsce, w którym znaleziono ciało nieprzytomnego mężczyzny. ©A. Krężel

  Nie jest jeszcze wiadomo czy został on pobity, czy może obrażenia są skutkiem upadku.

  Mężczyzna miał obrażenia z tyłu głowy, wokół której utworzyła się duża plama krwi. Plamy znajdowały się także bliżej prosektorium, na tej samej ulicy. Nie ma pewności jak długo mężczyzna był nieprzytomny.

  50-letniego mężczyznę znalazł pracownik pralni, który szedł do pracy w godzinach porannych. Na miejsce natychmiast przyjechała karetka i zabrała pacjenta w bardzo ciężkim stanie do szpitala. Przeszedł on skomplikowaną operację głowy, znajduje się teraz na oddziale intensywnej terapii, do godzin wieczornych nie odzyskał przytomności.

  - Nie można mówić jeszcze o rokowaniach - mówi Aneta Dyka-Urbańska, pełnomocnik do spraw pacjenta w Szpitalu Powiatowym w Mielcu - jest na to zdecydowanie za wcześnie.

  Niejasne są tutaj przyczyny obrażeń mężczyzny, nie wiadomo, czy był to wynik uderzenia, czy może upadku.

  - Nie wiemy co się dokładnie stało - mówi Wiesław Kluk, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mielcu - mogło to być zarówno pobicie, jak i upadek. Jednak nie będziemy w stanie tego na razie określić, musimy poczekać aż mężczyzna się obudzi i przekaże nam informacje na ten temat.

  Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna przeszedł ciężką chorobę i upadek mógł mieć z tym związek. Jednak nie należy wykluczać innych wersji. Zwłaszcza, że plamy krwi znajdowały się w dwóch różnych miejscach.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo