Mezoterapia bezigłowa zamiast wizyty u chirurga

  Mezoterapia bezigłowa zamiast wizyty u chirurga

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Specjalne nowoczesne urządzenie pozwala na wykonanie bezbolesnego zabiegu poprawiającego kondycję cery w wybranym miejscu.

  Specjalne nowoczesne urządzenie pozwala na wykonanie bezbolesnego zabiegu poprawiającego kondycję cery w wybranym miejscu. ©D. Łukasik

  Według specjalistów, istnieje bezbolesna terapia przeciw zmarszczkom, cellulitowi czy zbędnym kilogramom.
  Specjalne nowoczesne urządzenie pozwala na wykonanie bezbolesnego zabiegu poprawiającego kondycję cery w wybranym miejscu.

  Specjalne nowoczesne urządzenie pozwala na wykonanie bezbolesnego zabiegu poprawiającego kondycję cery w wybranym miejscu. ©D. Łukasik

  Zabiegi te robią zawrotną karierę w świecie kosmetyki estetycznej. Nic dziwnego, wykonuje się je w przyjemnej, bezbolesnej atmosferze. - Dzięki mezoterapii bezigłowej, bez ingerencji i pomocy chirurgicznej, możemy odmłodzić skórę, zredukować cellulit i tkankę tłuszczową, pozbyć się rozstępów - objaśnia Agata Bieńkowska, kosmetyczka.

  * Na czym polega mezoterapia bez ostrzykiwań chirurgicznych?

  - To najnowocześniejszy sposób przekazywania do skóry substancji aktywnych zwalczających różne problemy.
  Specjalne urządzenie wykorzystuje w swoim działaniu impulsy fali elektromagnetycznej, które pozwalają tym substancjom dotrzeć do wnętrza skóry, co w efekcie powoduje, że wszelkie terapie, na przykład przeciwzmarszczkowe, antycellulitowe, są bardziej efektywne. Impulsy możemy regulować, zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu jest możliwość zastosowania ich przy konkretnym problemie, z jakim się borykamy, w zależności od rodzaju skóry czy części ciała.

  * Jak można wykorzystać mezoterapię bezigłową do zwalczania zmarszczek?

  - Nie możemy tego procesu powstrzymać, ale możemy go znacznie spowolnić. W codziennej kosmetyce oraz podczas klasycznych zabiegów nie jesteśmy w stanie dostarczyć skórze odpowiednich składników odżywczych, bo nie pozwala na to warstwa rogowa naskórka. Dzięki zastosowaniu techniki mezoterapii bezigłowej pory otwierają się i do wnętrza skóry oraz przez błonę komórkową do wnętrza komórek przedostają się, aplikowane przez urządzenie, dobroczynne substancje. Tkanka zostaje odżywiona, wydrenowana z toksyn, dotleniona oraz pobudzona do wytwarzania kolagenu i elastyny. Skóra regeneruje się, nawilża, ujędrnia i wygładza, więc zmarszczki są także redukowane w widoczny sposób. Mezoterapię bezigłową można wykonywać także w okolicach oczu. Dla uzyskania efektu należy poddać się serii zabiegów, najlepiej co najmniej cztery, w odstępach co 5-10 dni. Dla utrzymania efektu można powtórzyć zabieg raz na miesiąc.

  * W jaki sposób zabiegi mezoterapii mogą zwalczać cellulit lub zbędną tkankę tłuszczową?

  - Dzięki regulacji mocy impulsów fali elektromagnetycznej emitowanej przez urządzenie, można skutecznie działać na głębiej położone warstwy tkanki, czyli na przykład tam, gdzie buduje się cellulit. Redukcję tkanki tłuszczowej możemy uzyskać dzięki możliwości penetracji preparatu do wnętrza komórki tłuszczowej. Dobierając odpowiedni do problemu koktajl substancji aktywnych, możemy osiągnąć widoczną redukcję tych problemów. Skóra staje się bardziej jędrna, napięta, wygładzona. Seria zabiegów to, w zależności od stopnia problemu, około 10-12, można je wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Po zabiegach poprawia się metabolizm skóry, co pozwala utrzymać efekty serii zabiegów przez dłuższy czas.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo