Maciej Zakościelny: Żyje po to, żeby być szczęśliwym

  Maciej Zakościelny: Żyje po to, żeby być szczęśliwym

  Anna Szewczyk

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Maciej Zakościelny pokazał się na jednej z imprez z Agatą Markowską. Od razu zaczęły się spekulacje - co ich łączy?
  Maciej Zakościelny z Agatą Markowską.

  Maciej Zakościelny z Agatą Markowską. ©A. Szczukiewicz

  Kiedy kilka dni temu Maciej Zakościelny pojawił się na jednej z imprez w towarzystwie ślicznej brunetki, od razu pojawiły się plotki, że to jego nowa... menedżerka. Okazuje się, że aktor wcale nie zmienił agentki, a dziewczyna, z którą zaczął bywać, to najprawdopodobniej jego nowa sympatia.

  Nazywa się Agata Markowska, ma 27 lat i jest z wykształcenia dziennikarką, zajmującą się promocją kilku firm. Maciek nie chce zdradzić, co łączy go z piękną Agatą. Jego znajomi twierdzą, że z tej znajomości na pewno będzie coś więcej niż tylko przyjaźń.

  Życiowa dewiza

  "Żyje się po to, aby być szczęśliwym" - mówi czasem Maciej Zakościelny, a pytany, co to znaczy być szczęśliwym, odpowiada: "Niektórym może się to wydać głupie, ale dla mnie prawdziwym szczęściem jest szczęście w miłości i spełnienie się w zawodzie..." Niestety, pochodzący ze Stalowej Woli aktor, najwyraźniej nie ma szczęścia w miłości. - Może po prostu nie trafił dotąd na odpowiednią dziewczynę - zastanawiają się znajomi Maćka.
  Jego miłości

  Pierwszą wielką miłością Zakościelnego była Gosia. Maciek gotowy był dla niej poświęcić naprawdę wszystko. Ich związek nie przetrwał jednak zbyt długo. Kolejną "narzeczoną" aktora została Kasia Grabowska. Byli razem dwa lata i bardzo poważnie myśleli o ślubie. Kiedy wydawało się, że Maciek znalazł wreszcie tę jedyną, w jego życiu pojawiła się Iza Miko.

  - Miłość to miłość, czary-mary i człowiek fruwa, a świat jest piękny - mówił Zakościelny, proszony o zdefiniowanie najpiękniejszego uczucia, jakim bez wątpienia jest miłość, a zapytany o priorytety życiowe, bez wahania wymienił właśnie miłość, rodzinę i szczęście. "Kochać i być kochanym" - to zawsze największe z marzeń Macieja. Iza Miko na ponad dwa lata stała się tą, która dawała szczęście przystojnemu aktorowi. Plotkowano nawet, że dla Izy Maciek gotowy jest porzucić karierę i wyjechać do Stanów Zjednoczonych, gdzie od lat mieszka Iza.

  Kilka miesięcy temu wieść o tym, że zerwali z sobą, lotem błyskawicy obiegła stołeczne salony. "Maciej znów do wzięcia", "Zakościelny został sam" - grzmiały tytuły w kolorowych pismach. Wszyscy zastanawiali się, dlaczego miłość Izy i Maćka się skończyła. Oni sami postanowili nigdy nie komentować tego faktu.

  Szansa na przyszłość?

  Agata Markowska może teraz zająć miejsce u boku Macieja Zakościelnego na dłużej. Aktora nie interesują krótkotrwałe miłostki. Chciałby wreszcie założyć rodzinę. Być może okaże się to wreszcie realne, bo Agata też bardzo poważnie myśli o przyszłości. Niewykluczone, że ci dwoje będą z sobą naprawdę szczęśliwi.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo