Jubileuszowa kolekcja Teresy Rosati

  Jubileuszowa kolekcja Teresy Rosati

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Ekskluzywna biel i wielka kokarda.

  Ekskluzywna biel i wielka kokarda. ©ZOOM

  Najnowszy pokaz firmowany nazwiskiem Teresy Rosati idealnie wkomponował się w jubileuszową datę 10- lecia jej pracy zawodowej.
  Ekskluzywna biel i wielka kokarda.

  Ekskluzywna biel i wielka kokarda. ©ZOOM

  Blask tkaniny czyli styl gwiazdy. ZOOM

  Blask tkaniny czyli styl gwiazdy.
  (fot. ZOOM)

  Na wybiegu można było podziwiać kreacje z trzech kolekcji, w tym jednej dedykowanej córce Weronice.

  Teresa Rosati modą interesowała się od zawsze, ale dopiero od 1998 roku projektuje ekskluzywną odzież damską "zawodowo". I tak jak dziesięć lat temu, kiedy to pierwszy raz przedstawiła kolekcję sukni ślubnych i wieczorowych, zawsze znajduje entuzjastów swego talentu.
  Podczas ostatniego pokazu projektantka zaprezentowała gościom kolekcję jubileuszową, gdzie przeważały stroje inspirowane najciekawszymi projektami z jej dziesięcioletniej działalności. Na wybiegu pojawiły się też projekty całkiem nowe, choć utrzymane w klasycznej konwencji oraz kolekcja dedykowana córce Weronice. Ta ostatnia, pełna kolorów, połyskujących tkanin, przeznaczona dla młodych kobiet, budziła bodaj największe zainteresowanie zaproszonych gości. A ich nie zabrakło nie tylko na widowni, ale i na wybiegu. Gale prowadziła modelka Ilona Felicjańska, a wśród prezentujących modę można było oglądać znakomitości polskiego świata modelingu między innymi: Joannę Horodyńską, Ewę Pacułę, Olę Haberek, Violę Kołakowską.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo