Kaledarz metamorfozy roku

  Kaledarz metamorfozy roku

  Dorota Klusek

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Magda Kumorowska, czyli wróżka z "Siódmego Nieba”.

  Magda Kumorowska, czyli wróżka z "Siódmego Nieba”. ©Ł. Wójcik

  Znane kobiety, a jednak nieznane, wnętrza odwiedzane przez wiele osób, ale czy do końca poznane? Sprawdź 10 grudnia w niezwykłym kalendarzu "Echa Dnia"
  Magda Kumorowska, czyli wróżka z "Siódmego Nieba”.

  Magda Kumorowska, czyli wróżka z "Siódmego Nieba”. ©Ł. Wójcik

  Ania Sławeta, czyli wymarzony prezent. Ł. Wójcik

  Ania Sławeta, czyli wymarzony prezent.
  (fot. Ł. Wójcik)

  Wróżka, elegancka kobieta z muzyką w duszy, dziewczyna odziana w średniowieczny szyk, sobowtór Dody, czy… prezent - to tylko niektóre wcielenia najpiękniejszych mieszkanek naszego regionu, które wystąpiły w kalendarzu "Echa Dnia".

  Za sprawą znakomitych fryzjerów i wizażystów dziewczyny nie do poznania zmieniały się na naszych oczach.
  Nad całą koncepcją czuwali zaprzyjaźnieni z nami styliści: Marta i Sylwia Wilk oraz Bartosz Wcisło. Niektóre ze stylizacji choć zaskakujące, nie były dziełem przypadku. Wygląd modelek był starannie dopracowany. I tak oto dobrze nam znane tegoroczne finalistki konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej, Miss Polonia Ziemi Radomskiej, Miss Polonia Podkarpacia oraz Miss Lata przechodziły ogromną metamorfozę.

  STYL INDUSTRIALNY

  Zupełnie inny charakter mają także wnętrza, w których gościliśmy. - Dla mnie najciekawszym miejscem było Mazowieckie Centrum Sztuki Elektrownia w Radomiu, ponieważ bardzo lubię styl industrialny - przyznał Łukasz Wójcik, fotograf, autor sesji. Przy okazji zdradził nam, że choć wnętrze było ciekawe, to przy okazji bardzo zimne. - Mieliśmy wprawdzie jedną farelkę, ale żadnego z niej pożytku - śmiał się.

  Najpiękniejsze w kalendarzu

  Najpiękniejsze w kalendarzu


  10 grudnia wraz z "Echem Dnia" dostaniecie Państwo wyjątkowo piękny kalendarz na 2009 rok. Piękny ponieważ pojawią się w nim najpiękniejsze mieszkanki regionu. Wśród nich znalazły się finalistki konkursu Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2008: Diana Jarzyna, Ania Sławeta, Weronika Kopicka, Basia Gnidzińska, utytułowane Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2008: Paulina Kowalska, Kaja Rychtelska, Agata Tkaczyk i Karolina Mróz. Będzie też tegoroczna Miss Polonia Podkarpacia 2008 - Agata Wyrąbkiewicz. Nie zabraknie oczywiście Miss Lata: Magdaleny Kumorowskiej, Klaudii Sitarskiej i Ewy Kaczor.  Zabawnych sytuacji było więcej. Sesji w klubie "Siódme Niebo" w Kielcach towarzyszyły prace remontowe. W jednym miejscu były malowane modelki, w drugim… ściana. I tylko kiedy Magda Kumorowska, przebrana za wróżkę, pojawiła się na planie, nie wiedzieć czemu panowie z ekipy przenieśli się w ten sam zakątek, co ona.

  PREZENT MARZEŃ

  Wyzwaniem okazała się też sesja zdjęciowa w kieleckim Tesco. Zastanawialiśmy się, jak klienci sklepu zareagują na przebraną za prezent Anię Sławetę, która na dodatek leżała w wózku. Zastojów nie było, choć jeden z panów przystanął i głośno ubolewał nad tym, że tak pięknych podarków nie można kupić.

  Nie można kupić, za to można dostać wspaniały kalendarz z 12 najpiękniejszymi dziewczynami z naszego regionu. Kalendarz otrzymają państwo w środę, 10 grudnia, przy zakupie "Echa Dnia".

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo