W walce ze zmarszczkami

  W walce ze zmarszczkami

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tylko kompleksowa, systematyczna kuracja w domu i gabinecie kosmetycznym może przyczynić się do poprawienia kondycji naszej cery.

  Tylko kompleksowa, systematyczna kuracja w domu i gabinecie kosmetycznym może przyczynić się do poprawienia kondycji naszej cery. ©Archiwum

  Zmarszczki to największy kosmetyczny problem pań. Badania wielu firm tej branży koncentrują się na wykorzystywaniu najnowszych osiągnięć naukowych.
  Tylko kompleksowa, systematyczna kuracja w domu i gabinecie kosmetycznym może przyczynić się do poprawienia kondycji naszej cery.

  Tylko kompleksowa, systematyczna kuracja w domu i gabinecie kosmetycznym może przyczynić się do poprawienia kondycji naszej cery. ©Archiwum

  By dzięki nim osiągać postęp kosmetologiczny i skutecznie przeciwdziałać starzeniu się skóry.

  Na przykład hiszpańska marka Skeyndor opracowała trzy linie kosmetyków do kompleksowej pielęgnacji przeciwzmarszczkowej. Oprócz profesjonalnych zabiegów terapię można stosować także w domu.

  - Produkty hiszpańskie to wynik ponad 40-letnich osiągnięć ich własnego laboratorium badawczego i nowinek współczesnej kosmetologii - mówi Agata Bieńkowska, kosmetyczka - Każdy z produktów linii Aquatherm, Platinum czy Hydra Filler Programme regeneruje skórę przeciwdziałając zmarszczkom.
  Każdy z nich może być wprowadzany w skórę głęboko w głąb, dzięki połączeniu działania kosmetyków z systemem mezoterapii bezigłowej. Tak zintensyfikowane zabiegi nie pozostaną bez spektakularnego efektu czyli optymalnego nawilżenia skóry, spłycenia, a nawet wypełnienia od wewnątrz zmarszczek i bruzd. Każda z profesjonalnych linii zabiegowych Skeyndor posiada kontynuację terapii w domowym zaciszu w postaci kremów, serum, ampułek i innych.

  Linia Aquatherm to gama produktów powstałych na bazie wody termalnej pochodzącej z ciepłych źródeł w Pirenejach francuskich. Jej zawartość w kosmetykach normalizuje skórę wrażliwą, uzupełnia niedobór minerałów i doskonale regeneruje. Prócz doskonałego nawilżenia przeciwdziałającego zmarszczkom linia kosmetyków została opracowana dla cer wrażliwych, nadpobudliwych i z rozszerzonymi naczynkami. Substancje aktywne, między innymi ceramidy, kolagen morski, koenzym młodości Q10 wzmacniają ochronne warstwy naskórka i regulują utratę wody, łagodzą podrażnienia. Ma to znaczny wpływ na powstawanie i niwelowanie zmarszczek.

  - Linia Platinum jest nową koncepcją kuracji kosmetycznej - objaśnia Agata Bieńkowska - Została stworzona w oparciu o najnowsze odkrycia w dziedzinie biochemii molekularnej zastosowanej w kosmetyce. To jeden z niewielu systemów niwelujących niedoskonałości skóry okolic oczu i ust, wygładzający głębokie i cienkie zmarszczki, korygujący worki wokół powiek i rozjaśniający sińce pod oczami, w bardzo skuteczny sposób.

  Natomiast linii Hydra Filler Programme marki Skeyndor łączy koncepcję trwałego nawilżenia ze skutecznym korygowaniem zmarszczek. Metoda ta, uzupełniająca zabiegi chirurgiczne w gabinetach lekarskich, opiera się na użyciu specjalnych "biologicznych wychwytywaczy" wody i wypełnienia zmarszczek i bruzd poprzez 10-krotne zwiększenie swej objętości. W pierwszej fazie specjalne substancje zamknięte w mikrokapsułkach wypełniają tymczasowo zmarszczki i linie mimiczne. Potem na skórze powstaje niezauważalna gołym okiem warstwa, która imituje działanie mikro- sieci napinającej skórę. Program hydra-filler umożliwia wypełnianie niedoskonałości powierzchni skóry oraz ich zanikanie w sposób naturalny i stopniowy za sprawą działania wody. Zmarszczki nie mają szans w zderzeniu z nowoczesna kosmetologią.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo