Sylwester pod gołym niebem

  Sylwester pod gołym niebem

  Gerard STAÑCZYK, WW, STAN, AKA, GOP

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Podczas sylwestrowej nocy na sandomierskim rynku zobaczymy popisy Teatru Ognia "Skorpion".

  Podczas sylwestrowej nocy na sandomierskim rynku zobaczymy popisy Teatru Ognia "Skorpion".

  Spontaniczna zabawa na ulicach to najbardziej popularny i najtańszy sposób powitania Nowego Roku. Jak będziemy się bawić 31 grudnia w miastach naszego regionu?
  Podczas sylwestrowej nocy na sandomierskim rynku zobaczymy popisy Teatru Ognia "Skorpion".

  Podczas sylwestrowej nocy na sandomierskim rynku zobaczymy popisy Teatru Ognia "Skorpion".

  Galerie zdjęć i relacje z sylwestrowych imprez na bieżąco na naszym portalu

  Tegoroczny sylwester pod gwiazdami w naszym regionie nie zapowiada się imponująco. Władze największych miast nie postarały się o zorganizowanie koncertu z udziałem jakiejś gwiazdy. Na co zatem możemy liczyć?

  STALOWA WOLA

  Nie tylko fajerwerki ale i taneczna muzyka będzie atrakcję przywitania Nowego Roku na placu Piłsudskiego w Stalowej Woli.
  Co roku na plac Piłsudskiego ciągnę tłumy mieszkańców miasta chcąc razem przywitać Nowy Rok i obejrzeć wspaniały pokaz sztucznych ogni. Od godziny 23 z balkonu Miejskiego Domu Kultury rozbrzmiewać będzie zachęcająca do tańca muzyka.

  NAGRODY ZA BUTELKI

  Tradycyjnie odbędzie się konkurs "nagroda za butelkę". Na placu będę stały pojemniki do których należy wrzucić butelki z kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz adresem. Trzy wylosowane osoby dostanę nagrody ufundowane przez Urząd Miasta.
  - Na nagrody przeznaczyliśmy dwa tysiące złotych. Zakupimy za nie sprzęt elektroniczny dla pięciu osób - mówi Kasper Bosek, rzecznik prezydenta miasta. Ważna uwaga - w konkursie mogę brać udział tylko osoby pełnoletnie.

  BARANÓW SANDOMIERSKI

  Tradycyjnie już mieszkańcy gromadzić się będę na rynku miasta około godziny 23.30. Przygotowany jest pokaz fajer - werków, kubeczki z szampanem. życzenia złożę mieszkańcom przedstawiciele władz samorządowych.
  NOWA DĘBA

  W Nowej Dębie nie ma tradycji organizowania sylwestrowej imprezy przez miejskie władze. O północy żeby dać upust swojej radości mieszkańcy jak zawsze spotkają się przy ulicy Jana Pawła II.

  TARNOBRZEG

  Mieszkańcy jak co roku spontanicznie wylegnę na plac Bartosza Głowackiego. Pół godziny przed północą słychać będzie dyskotekowe rytmy. O północy wystrzelę fajerwerki.

  MIELEC

  Jak co rok mielczanie zbiorę się na placu Armii Krajowej, by tutaj wspólnie celebrować noc sylwestrową. Nie jest to zorganizowany sylwester, mieszkańcy przychodzę tu przed północą. Chcę spotkać innych świętujących oraz zobaczyć coroczny pokaz sztucznych ogni. Po północy wszyscy mieszkańcy składają sobie noworoczne życzenia. Władze miejskie nie uczestniczę w tych obchodach.

  SANDOMIERZ

  Sandomierzanie, tradycyjnie już, będę mogli bawić się w noc sylwestrową na Rynku Starego Miasta. Zabawa pod gwiazdami rozpocznie się około godziny 22 przed kamienicę Oleśnickich. Przy największych przebojach muzycznych mijającego roku wszyscy będę wyczekiwać północy. Zaraz po życzeniach noworocznych na niebie pojawi ę się fajerwerki. Następnie mieszkańcy miasta i turyści zatańcz ę poloneza wokół ratusza. Poprowadzę go członkowie Teatru Ognia "Skorpion". Później rozpocznie się zabawa taneczna "pod gwiazdami".

  Komentarze (2)

  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo