Wystaw ocenę politykowi

  Wystaw ocenę politykowi

  Wioletta WOJTKOWIAK

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Wybranego polityka można ocenić tylko raz w ciągu doby.

  Wybranego polityka można ocenić tylko raz w ciągu doby. ©W. Wojtkowiak

  Skandaliczny czy wybitny? Klikasz i oceniasz. Po to powstał nowy portal internetowy.
  Wybranego polityka można ocenić tylko raz w ciągu doby.

  Wybranego polityka można ocenić tylko raz w ciągu doby. ©W. Wojtkowiak

  - Wystawiajmy politykom oceny - tak jak nauczyciel wystawia je uczniom w szkole. Stawiajmy im pały, ale nie szczędźmy ocen dobrych, gdy na nie zasłużyli - zachęca Zbigniew Górniak, prowadzący portal www.dobrzypolitycy.pl.

  Portal nosi prowokacyjną nazwę. Ale nie oznacza ona, że znajdziemy tu samych dobrych polityków. Twórcy wyjaśniają: - Nasz portal to typowy polski kociołek, w którym smaczne miesza się z niesmacznym, a pożywne z niestrawnym. Tacy właśnie są polscy politycy: mądrzy i głupi, szlachetni i podli, pracowici i gnuśni. To od tych ludzi zależy jakość naszego życia i naszej wolności.

  Niech przybierze formę oceny postawionej im na tym portalu to co wypowiadamy na ich temat przed telewizorem, albo podczas golenia, albo na zakrapianym grillu, albo u cioci na imieninach.

  Od radnego po prezydenta

  Chcesz ocenić polityka? Wejdź na stronę internetową. Odszukaj go według funkcji lub w regionie i dopasuj wybraną przez siebie gwiazdkę - ocenę. Do wyboru masz skandaliczny, mierny, przeciętny, dobry, wzorowy, wybitny. Na tej stronie możesz wystawić ocenę każdemu politykowi: radnemu, wójtowi, marszałkowi, posłowi, ministrowi czy też prezydentowi. Ale uwaga - kliknąć na wybrane nazwisko można tylko raz na dobę.

  Założyciele portalu mają nadzieję, że spełni on większą rolę niż niezliczone badania opinii publicznej. Na razie ocen nie jest zbyt wiele. Ranking budzi sporo emocji u polityków. Zerkają na niego posłowie z Podkarpacia.

  Kazimierz Moskal liderem

  - Mam średnią 3,6 i wpisy też nienajgorsze. Ktoś nawet pamiętał, że byłem jednym z dwóch posłów PiS, który głosował za Traktatem Lizbońskim - chwali się Zbigniew Chmielowiec, poseł Prawa i Sprawiedliwości z Kolbuszowej.
  Na ogólnopolskiej liście pierwszoligowych polityków (posłów, senatorów) jeszcze wczoraj rano pierwsze miejsce zajmował Kazimierz Moskal, poseł Prawa i Sprawiedliwości z okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego. Ocenę wystawiło mu już 167 osób. Przeważają komentarze zadowolonych z działalności posła.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo