"Gotowe na wszystko" wybrały swoje kolory

  "Gotowe na wszystko" wybrały swoje kolory

  Opr. /MS/

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Sympatyczne gospodynie domowe z Wisteria Lane wyjawiły, jakich farb używają do odnawiania wnętrz mieszkalnych i elewacji.
  W infografice zostały zachowane oryginalne nazwy i numery kolorów farb firmy Benjamin Moore.

  W infografice zostały zachowane oryginalne nazwy i numery kolorów farb firmy Benjamin Moore.

  Wszystkie korzystają z bogatej oferty kolorystycznej farb marki Benjamin Moore.
  Serial "Gotowe na wszystko" podbił serca widzów na całym świecie. Na polskich ekranach przewrotne losy szalonych gospodyń domowych goszczą nieprzerwanie od września 2005 roku i mają liczne grono oddanych fanów.

  Poza wielowątkową fabułą i bardzo dobrą obsadą aktorską jednym z głównych atutów serialu jest scenografia. Domy przy Wisteria Lane ujmują bogactwem kolorów, a barwy wnętrz budują przytulną atmosferę amerykańskich przedmieść. Duża w tym zasługa firmy Benjamin Moore & Co., której farbami pomalowane są domy głównych bohaterek i która współtworzy kompozycje kolorystyczne do kolejnych odsłon serialu.
  Kolory wnętrz domów głównych bohaterek zostały dopasowane do ich charakterów i usposobienia. Ściany wrażliwej Susan Mayer pomalowane zostały pastelowymi kolorami Sweet Salmon i Crisp Straw z palety kolorów Benjamin Moore®. W domu opanowanej i pedantycznej Bree Van De Kamp dominują zimne odcienie Wickham Grey i Wythe Blue. Ciepłe żółcienie i pomarańcze (kolory: Summer Peach i Acorn Yellow) ścian w rezydencji Gabrielle Solis podkreślają jej ognisty temperament. Istotną rolę kolorów dla budowania atmosfery serialu podkreśla Tom Walsh - scenograf "Gotowych na wszystko": "Barwy pomagają budować historię.

  Różnorodne akcenty kolorystyczne nie tylko współtworzą całość, ale są pomocne w kreowaniu wizerunku świetlistej, idealnej Ameryki". Tom Walsh zwraca uwagę na wysoką jakość i trwałość farb marki Benjamin Moore, które użyte zostały przy aranżacji serialowych domów: "Wymagania stawiane przez telewizję są bardzo wysokie. Farby Benjamin Moore spełniają nasze oczekiwania, jeżeli chodzi o odporność, jak i estetykę pomalowanych powierzchni".

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo