Chiński sposób na cellulit

  Chiński sposób na cellulit

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Cellulitu można się pozbyć dzięki nowemu zabiegowi z wykorzystaniem bandaża.

  Cellulitu można się pozbyć dzięki nowemu zabiegowi z wykorzystaniem bandaża.

  Długotrwałe badania nad cellulitem udowadniają, że jedną z jego przyczyn jest zła mikrocyrkulacja wewnątrz komórek i tkanek.
  Cellulitu można się pozbyć dzięki nowemu zabiegowi z wykorzystaniem bandaża.

  Cellulitu można się pozbyć dzięki nowemu zabiegowi z wykorzystaniem bandaża.

  Jej poprawie służy wiele zabiegów kosmetycznych, preparatów antycellulitowych zwalczających "skórkę pomarańczową". Nowością, choć bazującą na pradawnych technikach, jest zabieg z wykorzystaniem bandaży nasączonych wyciągami roślinnymi z drzew cenionych już w starożytnych Chinach.

  Miłorząb i cynamon chiński od wieków na Dalekim Wschodzie był znany i ceniony dla swych zalet leczniczych i kosmetycznych. Medycy chińskich cesarzy używali ich jako środek polepszający metabolizm. W tym celu między innymi używano nasączonych bandaży, którymi owijano ciało.

  Podwójne działanie

  Podwójne działanie


  Zabiegi przeciwcellulitowe można doskonale łączyć z zabiegami na bazie masażu próżniowego - lipodermology. Taki zabieg jest nieinwazyjną metodą wyszczuplania i zmniejszenia komórek tłuszczowych. W ten sposób możemy wywołać zmniejszenie obwodów: brzucha, pośladków, ud czy bioder oraz ukształtować sylwetkę. Efekty porównuje się do liposukcji, ale bez związanych z nią niedogodności, okresu rekonwalescencji i ryzyka powikłań. To prawdziwa rewolucja w zabiegach wyszczuplania. A dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii możemy zredukować swoją sylwetkę nawet o 1- 2 rozmiary.  - Na przykład hiszpańska marka kosmetyczna Skeyndor powróciła do pradawnej techniki, adaptując ją do współczesnych kosmetycznych potrzeb i wzmacniając działanie nasączonych bandaży wyciągiem z winogron i innych aktywnych substancji najnowszej generacji - mówi Agata Bieńkowska, kosmetyczka z kieleckiego Salonu Piękności - Dzięki temu zabieg Body Slindy pozwala na zwalczanie tłuszczy, nadmiaru zatrzymanych w organizmie płynów oraz toksyn.

  Pierwszym krokiem jest zastosowanie koncentratu spalającego tłuszcz, który zawiera specjalny bardzo aktywny Body Slindy Complex, potęgujący redukcję tłuszczu silnie osadzonego w skórze oraz zapobiegający ponownemu osadzaniu się. Koncentrat jest nakładany i w trakcie masażu drenującego. Drugim etapem zabiegu jest zastosowanie kremu, dzięki któremu usuwa się problemy estetyczne związane z zatrzymywaniem w skórze płynów. Na koniec zakłada się na ciało bandaż modelujący sylwetkę, przywracający naturalny stan tkanek.

  Nasycone wyciągami i esencjami roślin z Dalekiego Wschodu harmonizują też zmysły, tonizują skórę, odprężają ciało i umysł. Rezultaty zabiegu widać już po pierwszych sesjach. Skóra jest jędrniejsza, elastyczniejsza i lepiej nawilżona oraz odżywiona i gładka. Szybko można zauważyć poprawę estetyki ciała, redukcję cellulitu. W domu efekty zabiegu można podtrzymywać preparatami z tej samej antycellulitowej i modelującej linii.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo