Koktajl dla cery

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Odżywczy koktajl wprowadzany jest w głąb skóry z pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg jest bezbolesny.

  Odżywczy koktajl wprowadzany jest w głąb skóry z pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg jest bezbolesny. ©D. Łukasik

  Trzeba go dostarczyć w głąb skóry, aby był skuteczny - radzi kosmetyczka.
  Odżywczy koktajl wprowadzany jest w głąb skóry z pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg jest bezbolesny.

  Odżywczy koktajl wprowadzany jest w głąb skóry z pomocą specjalnego urządzenia. Zabieg jest bezbolesny. ©D. Łukasik

  Zmęczona zimowymi, niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi cera potrzebuje wytchnienia. Poza wiatrem, chłodem, a czasem mrozem narażamy ją na funkcjonowanie w przegrzanych kaloryferami pomieszczeniach. Reaguje więc nadmierną wrażliwością, traci blask, szarzeje, a jej mankamenty jak zmarszczki i przebarwienia stają się bardziej widoczne. To najwyższa pora na zdrowy koktajl dla cery.

  Obok bogatych w odżywcze składniki, kremów, masek czy innych specyfików działających powierzchniowo na twarz można sięgnąć po bardziej zdecydowaną i profesjonalną terapię opartą na nowoczesnych technologiach.
  Bezbolesny, nieinwazyjny zabieg bezigłowej mezoterapii to połączenie technologii laserowej oraz impulsów elektrycznych. To właśnie ten duet pomaga reaktywować w tkankach procesy, mające wpływ na przykład na powstawanie zmarszczek, przebarwień i innych defektów cery.
  - Dzięki współczesnej metodzie mezoterapii bezigłowej cenne składniki przenikają przez warstwę rogową naskórka i trafiają w głąb tkanek - czego nie potrafi żaden, najdroższy nawet krem. - mówi Julita Stępień, kosmetyczka z Gabinetu Kosmetyki Leczniczej i Upiększającej Elżbiety Wesołowskiej w Kielcach - Różne impulsy elektryczne, emitowane podczas zabiegu, wtłaczają aktywne specyfiki tam, gdzie mogą one wpływać na procesy naprawcze w skórze. Przy zwalczaniu zmarszczek wywołuje to głębokie nawodnienie skóry, polepsza jej elastyczność, stymuluje układ limfatyczny i zapewnia długotrwały efekt poprawy jędrności i gęstości skóry.

  Substancje aktywne wprowadzanie w skórę zawierają duże ilości składników nawilżających, przeciwutleniaczy, substancji stymulujących odnowę oraz naturalne wyciągi roślinne. Wykonując mezoterapię bezigłową można sięgnąć nie tylko po zestaw przecizmarszczkowy, ale też po koktajle składników nawadniających, ujędrniających, odmładzających twarz i szyję. Nowością jest koktajl składników wybielająco - rozjaśniających, używanych do zabiegów likwidujących piegi, plamy na skórze. Każda sesja terapeutyczna trwa około 1-1,5 godziny. Aby osiągnąć oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii kilku zabiegów. Wyraźne korzyści można zaobserwować już po pierwszych sesjach.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo