Kasia Cichopek zostanie mamą!

  Kasia Cichopek zostanie mamą!

  Anna SZWECZYK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  - To jest niezaplanowana ale bardzo chciana ciąża - miała ponoć powiedzieć Kasia Cichopek producentom serialu "Tancerze", do którego zdjęcia rozpoczynają się lada moment. Nie jest tajemnicą, że Kasia miała w nowym serialu zagrać jedną z głównych ról.
  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ©Zoom

  Zrezygnowała nawet z prowadzenia kolejnej edycji show "Jak oni śpiewają", by mieć czas na udział w "Tancerzach". Teraz, gdy okazało się, że młodziutka aktorka spodziewa się dziecka, nie wiadomo, jak potoczą się jej zawodowe losy. - Rodzina jest najważniejsza - mówiła przecież Kasia w wywiadach. Czy zrezygnuje z kariery i poświęci cały swój czas dziecku?

  Spełniają się marzenia

  O ile pod znakiem zapytania stoi dalsza kariera zawodowa Kasi Cichopek, o tyle jej życie prywatne układa się naprawdę znakomicie. Najpierw szczęśliwie zakochała się w swoim partnerze z "Tańca z gwiazdami" Marcinie Hakielu, potem go poślubiła, a dziś ona i Marcin oczekują na swe pierwsze dziecko. - Spełniają się wszystkie moje marzenia - mówi Kasia. Z dobrze poinformowanych źródeł dowiedzieliśmy się, że Kasia i Marcin zostaną rodzicami tuż przed pierwszą rocznicą ich ślubu.

  Narodziny miłości

  Poznali się ponad trzy lata temu. Tańczyli razem w programie "Taniec z gwiazdami" i już od pierwszego spotkania coś między nimi zaiskrzyło. Choć nikt nie dawał dużych szans miłości aktorki i tancerza, to jednak ich uczucie przetrwało. - Prawdziwe uczucie może trwać wiecznie - mówi Kasia. - Marcin daje mi to wszystko, co kobieta potrzebuje, żeby być szczęśliwą: miłość, poczucie bezpieczeństwa, ciepło.
  We wrześniu ubiegłego roku pobrali się w malutkim kościółku w Zakopanem. - Małżeństwo to dowód odpowiedzialności, bo kiedy ktoś zdecyduje się złożyć przysięgę przed ołtarzem, to znaczy, że jest pewny swoich uczuć - powiedziała Kasia tuż po ślubie. Zanim jednak postanowiła przysiąc Marcinowi dozgonną miłość i wierność przed ołtarzem, zamieszkali razem w swoim pierwszym samodzielnym i własnym mieszkaniu. Sami je urządzili i z dumą opowiadali o swoim "gniazdku". Na początku ich związku pracowali razem, ale jakiś czas temu postanowili, że nie będą łączyć obowiązków zawodowych z życiem prywatnym. Na tym polu ich drogi się rozeszły. - Nie chcemy naszych problemów zawodowych przenosić z pracy do domu - tłumaczyli. - W domu chcemy przede wszystkim cieszyć się sobą i naszą miłością.

  Co z rolą ?

  Informacja o tym, że będą mieli dziecko, zaskoczyła ich ale i uszczęśliwiła. Kasia ma nadzieję, że ciąża nie przeszkodzi jej w zagraniu wymarzonej roli w "Tancerzach". Producenci serialu zastanawiają się jednak, czy powierzenie dużej roli aktorce spodziewającej się dziecka, nie jest zbyt ryzykowne. - Póki co nie podjęliśmy jeszcze żadnej decyzji w tej sprawie - mówi przedstawiciel Telewizji Polskiej, która realizuje serial. Menadżerka Kasi twierdzi, że jej podopieczna czuje się znakomicie i nie chce rezygnować z pracy. Sama Kasia nie zamierza na razie komentować całej sytuacji. Ograniczyła się jedynie do potwierdzenia, że spodziewa się dziecka i jest bardzo, bardzo szczęśliwa.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo