Ruszył konkurs "Lodołamacze"

  Ruszył konkurs "Lodołamacze"

  ra

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Przedsiębiorstwa i instytucje zatrudniające niepełnosprawnych po raz czwarty mogą startować w konkursie Lodołamacze. We wtorek zainaugurowano podkarpacką edycję konkursu. Organizatorem jest Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych.
  - Lodołamacze to firmy i ludzie, którzy tworzą i przystosowują nowe miejsca pracy dla niepełnosprawnych - mówi Krzysztof Tokarz, szef podkarpackiego

  - Lodołamacze to firmy i ludzie, którzy tworzą i przystosowują nowe miejsca pracy dla niepełnosprawnych - mówi Krzysztof Tokarz, szef podkarpackiego oddziału Polskiej Organizacji Pracodawców Osób Niepełnosprawnych

  W tym roku nagrody będą przyznawane w czterech kategoriach: otwarty rynek pracy, zakład pracy chronionej, pracodawca nie będący przedsiębiorcą (np. urząd) i niepełnosprawny przedsiębiorca.

  - Zdecydowaliśmy się połączyć kategorie zakład pracy chronionej i zakład aktywności zawodowej - mówi Krzysztof Tokarz, przewodniczący Rady Wojewódzkiej POPON na Podkarpaciu.

  Tradycyjnie też zostaną przyznane Super Lodołamacz dla najlepszego z najlepszych uczestników oraz Lodołamacz Specjalny, dla osoby o wybitnych dokonaniach na rzecz niepełnosprawnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 marca.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo