Nowy sposób przeciw zmarszczkom

  Nowy sposób przeciw zmarszczkom

  KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Nowy sposób przeciw zmarszczkom
  Wiotczejąca skóra, pojawiające się bruzdki i zmarszczki na twarzy oraz dekolcie i szyi pierwsze bezlitośnie zdradzają upływający czas.
  Nowy sposób przeciw zmarszczkom
  Lifting bez skalpela, i bez bólu brzmi jak bajka, ale dzięki nowoczesnym zabiegom bezigłowej mezoterapii jest możliwy i przede wszystkim skuteczny. O tego rodzaju zabiegach, wprowadzających dobroczynne składniki odżywcze w głąb skóry mówi Elżbieta Wesołowska, kosmetyczka, właścicielka Gabinetu Kosmetyki Leczniczej i Upiększającej.

  - Czy odżywczy krem może przegrać z zabiegami liftingu przy pomocy bezigłowej mezoterapii?
  - Zdecydowanie.
  Zewnętrzna warstwa ochronna skóry, warstwa rogowa, jest nieprzenikalną barierą, która ma chronić nas przed czynnikami zewnętrznymi. Środki o działaniu miejscowym jak kremy, czy nawet silne serum nie mogą przez nią samodzielnie przenikać, tak więc, ich skuteczność jest ograniczona. Natomiast zabieg bezigłowej mezoterapii wykorzystuje impulsy elektryczne, które "wtłaczają" w głąb tkanek substancje aktywne stosowane do zabiegu liftingującego. Impulsy rozszerzają mieszki włosowe, pory skóry i gruczoły łojowe, poprzez które koktajl odżywczy dociera tam, gdzie może efektywniej niż powierzchniowy krem, wpływać na procesy naprawcze w skórze.


  - Gdzie i z jakim efektem można stosować odmładzające koktajle o działaniu liftingującym?
  - Zabiegi można wykonywać na twarz, gdzie poprawia się jej owal, skóra staje się jędrniejsza, lepiej nawilżona, więc też bardziej elastyczna. Newralgicznym obszarem działania liftingującego zabiegu może być też szyja i dekolt, które z wiekiem także tracą jędrność, a linie zdradzają niepotrzebnie nasz wiek. Ampułka z koktajlem, wprowadzana dzięki mezoterapii bezigłowej, zawiera też aktywne substancje o silnym działaniu przeciwutleniającym, odżywiającym, regenerującym. Wszystkie składniki są oparte na naturalnej bazie, często roślinnych wyciągów. Poza tym, elektryczne impulsy powodują drenaż - limfatyczny toksyn i szkodliwych produktów przemiany materii, który wpływa na naturalne zdolności naprawcze skóry. Poprawiają przepływ krwi, co ma podstawowe znaczenie dla wytwarzania kolagenu podtrzymującego gładką powierzchnię skóry i nadającego jej elastyczność.

  - Ile zabiegów pozwala na spektakularne efekty poprawy stanu skóry na dekolcie, szyi i twarzy?
  - Już po kilku widać wyraźny efekt poprawy jędrności skóry, lepszego nawilżenia i elastyczności. Każda sesja trwa około godziny. Jednak, by osiągnąć spektakularne i oczekiwane rezultaty konieczne jest przeprowadzenie serii 8-10 zabiegów.

  - Jakiego rodzaju koktajle, prócz liftingującego można aplikować w głąb skóry dzięki mezoterapii?
  - Możliwości jest wiele. Skupiając się na estetyce twarzy polecałabym też kombinacje składników aktywnych o działaniu wybielającym, rozjaśniającym przebarwienia. Szczególnie w okresie przedwiosennym to ostatni dzwonek na takie kuracje. Dzięki przewodzeniu silnie aktywnych substancji w głąb skóry można pozbyć się nie tylko zmarszczek, uelastycznić i odmłodzić skórę, ale także pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej i uniknąć przed latem cellulitu.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo