Policja zatrzymała dwóch podejrzanych o dokonanie...

  Policja zatrzymała dwóch podejrzanych o dokonanie bestialskiego mordu

  /ram/

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Na miejscu zbrodni policjanci przez wiele godzin zabezpieczali wczoraj ślady.

  Na miejscu zbrodni policjanci przez wiele godzin zabezpieczali wczoraj ślady. ©K. Łokaj

  Zwłoki trzech osób, mieszkających w trzech sąsiadujących ze sobą domach, odkryto w środę przed południem w Siedliskach - Boguszy koło Dębicy. 78- i 72-letnie kobiety oraz 33-letni mężczyzna zostali zamordowani.
  Na miejscu zbrodni policjanci przez wiele godzin zabezpieczali wczoraj ślady.

  Na miejscu zbrodni policjanci przez wiele godzin zabezpieczali wczoraj ślady. ©K. Łokaj

  - Policję o odnalezieniu zwłok jednej z kobiet powiadomiła około godziny 11 sąsiadka. W tym samym czasie pracownica opieki społecznej, która w związku z obowiązkami zawodowymi odwiedzała starszych ludzi, odkryła zwłoki drugiej kobiety - relacjonuje nadkomisarz Mariusz Skiba, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji w Rzeszowie.

  Policjanci odwiedzili też stojący w pobliżu dom, w którym mieszkał samotny mężczyzna, który - jak ustalili policjanci - od pewnego czasu nie był widywany przez sąsiadów. W środę nikt nie odpowiadał na wezwania, dlatego wyważono drzwi. W budynku znaleziono zwłoki 33-letniego mężczyzny.

  - Na miejscu pracowały trzy policyjne zespoły kryminalistyczne. Eksperci zabezpieczyli ślady, zgromadzili dowody. Policjanci służby kryminalnej docierają do ludzi, którzy ostatnio kontaktowali się z ofiarami przed śmiercią - dodaje nadkomisarz Skiba.


  Wieczorem, około godziny 18 policjanci wytypowali, a następnie zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, podejrzanych o dokonanie zbrodni.

  - Nie możemy na razie mówić nic bliżej o tych mężczyznach, z uwagi na dobro śledztwa - mówił nam nadkomisarz Skiba w środę wieczorem. - Trwa ich przesłuchanie, być może ono da nam odpowiedź na pytanie o motyw, jakim sprawcy się kierowali.

  Policja nie ujawniała w środę, w jaki sposób zostały zamordowane dwie kobiety i mężczyzna. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, ofiary były przed śmiercią torturowane, a podejrzanymi o dokonanie potrójnej potwornej zbrodni są 20- i 25-latek.

  Komentarze (1)

  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo