10 rad na udany związek

  10 rad na udany związek

  Oprac. KAK

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Jak często zastanawiasz się, dlaczego, mimo Twoich starań, jej wciąż czegoś brakuje? Nosisz zakupy, mówisz, że kochasz, a ona nie rzuca Ci się w ramiona.
  10 rad na udany związek

  ©Zdjęcie pochodzi ze strony feronomy.pl

  Brak Ci pomysłów na sprawienie jej przyjemności? Zastanawiasz się jak poprawić Wasze relacje? Oto kilka pomysłów na to, aby Twoja ukochana pomyślała "on jest najlepszy!"

  1. Powoli!
  Coś, czego kobiety zdecydowanie nie lubią to pośpiech. Jeśli Wasze relacje są na etapie "kawy i kina", nie namawiaj jej na wspólny wyjazd na narty. Zaproponuj raczej łyżwy lub basen. Kobiety lubią mężczyzn kreatywnych, więc zamiast kolejnego wyjścia do ulubionego baru czy na kolację, zaproś ją na lekcję salsy, albo degustację "kaw z całego świata".

  2. "Nie o to chodzi by złapać króliczka"
  Stara, sprawdzona zasada, która zresztą dotyczy również kobiet, to "skuteczna obojętność".
  One lubią być zdobywane. Bawi je kiedy dzwonimy, zapraszamy na randki, staramy się… Lubią też jednak zdobywać. Nierzadko etap starania się o mężczyznę jest dla nich ciekawszy niż sam mężczyzna. Tym większa zresztą radość końcowa…
  3. Rozmowa
  Miłość, przyjaźń i sztuka kompromisu to fundamenty udanego związku, nad którym dalej trzeba stale pracować. Nikt nie jest jasnowidzem, dlatego rozmawiaj z nią o wszystkim. Jeżeli czegoś pragniesz, powiedz jej o tym. Najwyżej Ci odmówi…

  4. Róża za 5 zł
  Kup jej kwiatka bez okazji. Przekonasz się, jak bardzo zaskoczy ją ten gest. Bardzo prawdopodobne, że zapyta - co znowu zepsułeś, lub czego byś od niej chciał. Wyznaj, że to w podziękowaniu za to, że jest z Tobą.

  5. Krótki list
  Wychodząc do pracy, zostaw jej krótki list na stole. Nie musi to być dwustronny, rymowany poemat. Wystarczy, że napiszesz jak bardzo się cieszysz z Waszego związku i że życzysz jej udanego dnia.


  6. Kilka ciepłych słów
  Wyślij jej wiadomość w środku dnia, kiedy najmniej się tego spodziewa. Z pewnością, w czasie nudnego służbowego spotkania, wzruszy ją kilka ciepłych słów, przypominających o tym, jak bardzo Ci jej brakuje i jak nie możesz się doczekać wieczora, kiedy znów będziecie razem.

  7. Coś na ząb
  Przygotuj bezinteresownie pyszną kolację kiedy wróci zmęczona z pracy. Nawet jeśli nie będzie to indyk w cieście zapiekany warzywami, lecz lekko przypalony kurczak, Twoja ukochana doceni inicjatywę i może jutro przygotuje Ci indyka…

  8. Pamiętaj!
  O rocznicach, świętach, urodzinach, imieninach i wszystkich, niewiadomo dlaczego ważnych dla niej dniach. Kobiety, w przeciwieństwie do mężczyzn przywiązują uwagę do dat, które w rzeczywistości nie mają większego znaczenia. Nie starajmy się zatem zrozumieć. Lepszym rozwiązaniem będzie kalendarz, który przypomni nam o tych, ważnych dla niej dniach.

  9. Podświadoma manipulacja
  Czy próbowałeś kiedyś uwieść kobietę przy pomocy feromonów? Ich aplikacja z pewnością nie sprawi, że rzuci Ci się na szyję, niemniej jednak, jeśli Twoja wybranka faktycznie jest Tobą zainteresowana, feromony zdecydowanie to spotęgują.

  10. Bądź oryginalny!
  Przy okazji zbliżającego się dnia kobiet, uczcijmy święto naszych ukochanych niekoniecznie goździkiem i rajstopami, jak to w zwyczaju mieli nasi ojcowie… Niewątpliwie ucieszy je bukiet kwiatów, dobra książka, niekoniecznie droga biżuteria, niekoniecznie pachnące perfumy…

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo