Tomasz Karolak wyruszył na podbój Hollywood

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Tomasz Karolak wyruszył na podbój Hollywood

  ©ZOOM

  Tomasz Karolak, czyli Darek Jankowski z "39 i pół", zadebiutuje w Hoolywood. Popularny aktor zagra w dramacie "Get Low", którego koproducentem jest TVN. Przypadła mu w udziale nieduża, lecz za to istotna rola.
  Tomasz Karolak wyruszył na podbój Hollywood

  ©ZOOM

  Ponadto w jednej ze scen wystąpi z samym Robertem Duvallem, głównym bohaterem filmu. Na planie Karolak spotka także Sissy Spacek, Billa Murraya i Morgana Freemana.

  Reżyserii "Get Low" podjął się Aaron Schneider, zdobywca Oscara z 2004 roku za krótkometrażowy film "Two Soldiers". Zdjęcia do dramatu powstaną w niewielkich miasteczkach w okolicach Atlanty w stanie Georgia. Prace na planie trwały od 2 lutego do 4 marca.
  "Get Low" to autentyczna historia Felixa Busha, pustelnika żyjącego w Ameryce w latach wielkiego kryzysu. Mężczyzna przez ponad 40 lat mieszkał samotnie na górze, unikając kontaktów z sąsiadami. Dlatego jego nagłe pojawienie się w lokalnym miasteczku wywoła spore zamieszanie. Jednak jeszcze większe zdumienie wzbudzi cel jego wizyty. Bush bowiem zamierza zorganizować własny pogrzeb, który ma odbyć się jeszcze za jego życia.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo