Trendy ślubne dla niej i dla niego (zdjęcia)

  Trendy ślubne dla niej i dla niego (zdjęcia)

  Katarzyna Kulińska

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Moda ślubna na rok 2009 daje państwu młodym wiele możliwości wyboru. Obok eleganckiej klasyki są do wyboru suknie i garnitury o mocno dopasowanych fasonach blisko ciała. Materiały również kuszą gamą różnorodności: od zwiewnych i romantycznych poprzez koronki, aż po materię połyskującą kamieniami.
  Kreacja w stylu hinduskim.

  Kreacja w stylu hinduskim. ©Dawid Łukasik

  15 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Echa Dnia Podkarpackiego

  Moda ślubna dla niej i dla niego

  Moda ślubna dla niej i dla niego

  Link do głównego zdjęcia

  Moda ślubna dla niej i dla niego


  Trendy tegorocznego sezonu podpatrzyliśmy na wyjątkowym pokazie najnowszych kolekcji, który odbył się podczas ostatnich Targów Modny Ślub w Kielcach. Nad stylizacjami i oryginalnym aranżem prezentacji czuwała Magdalena Basąg, projektantka mody ślubnej i właścicielka kieleckich salonów Cymbeline oraz Paryżanka.

  - Modne fasony, jakie preferuje się w 2009 roku, to te blisko ciała: suknie zwężane tzw. rybki. Pojawiają się też sukienki z lejących muślinów, w stylu empire, zupełnie gładkie i proste zdobione jedynie taśmami zdobionymi kamieniami. - odsłania tajemnice najnowszych kolekcji Magdalena Basąg - Modne będą także odkryte ramiona, które można przysłaniać jedynie bolerkami. Wśród materiałów wiele jest organtyn, tiuli i koronek. Fasony obfitują w aplikacje, drapowania lekkie falbanki oraz kamienie.

  Panowie powinni, jeśli tylko szczupła sylwetka pozwala, wystąpić na ślubie w jedwabnej taliowanej marynarce. Marynarki tego sezonu są nieco krótsze, ale nadal w zestawie z kamizelką o stonowanych deseniach w odcieniach szarości, ecru czy bieli.

  Dominująca kolorystyka ślubnej, męskiej garderoby to klasyczne czernie, brązy, grafity. Ale także dla nieco odważniejszych - błyszczące prążki i połyskujące materiały. Cechą charakterystyczną sezonu będą różnorodne, widoczne i wręcz specjalnie akcentowane ściegi.

  Na klasycznych uroczystościach, w odpowiedniej oprawie, modne są dostojne fraki i smokingi, te ostatnie także dla ojca pana młodego. Modnym dodatkiem dla mężczyzn będą buty - lakierki oraz cała gama fularów, plastronów i krawatów.


  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo