Katarzyna Kasicka kandydatką na miss chce być modelką

  Katarzyna Kasicka kandydatką na miss chce być modelką

  Arkadiusz KIELAR

  Echo Dnia Podkarpackie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Podkarpackie

  Katarzyna Kasicka chciałaby pracować profesjonalnie jako modelka.

  Katarzyna Kasicka chciałaby pracować profesjonalnie jako modelka. ©S. Czwal

  Katarzyna Kasicka to kandydatka z numerem 4 w wyborach Miss Polonia Podkarpacia 2009. Mieszka w Łowcach, niewielkiej miejscowości niedaleko Jarosławia, studiuje zaocznie na pierwszym roku zarządzania w Łodzi.
  Katarzyna Kasicka chciałaby pracować profesjonalnie jako modelka.

  Katarzyna Kasicka chciałaby pracować profesjonalnie jako modelka. ©S. Czwal

  Katarzyna Kasicka  Katarzyna Kasicka


  Wymiary: 85-62-88, wzrost: 171 centymetrów, waga 52 kilogramy, kolor oczu: brązowy, kolor włosów: brązowy. Ma 19 lat, mieszka w Łowcach koło Jarosławia, studiuje zarządzanie w Wyższej Szkole

  Ekonomiczno-Humanistycznej w Łodzi. Znak zodiaku: Koziorożec. Interesuje się tańcem, medycyną i sportem. W przyszłości chciałaby zostać modelką i pracować w biznesie.  - Swoją przyszłość wiążę ze swoim kierunkiem studiów. Studiuję w Wyższej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi - mówi Katarzyna. - Chciałabym też pracować profesjonalnie jako modelka.

  Kto wie, czy naszej 19-letniej kandydatce w karierze nie pomoże właśnie udział w wyborach Miss Polonia Podkarpacia, organizowanych przez "Echo Dnia" i prezydenta Stalowej Woli. I czy nie zobaczymy ją w przyszłości na wybiegu dla modelek u najlepszych projektantów mody. A może jednak postawi na ekonomię i zostanie bizneswoman? Na razie mieszkanka Łowców ma już za sobą sesję fotograficzną jako modelka w Krakowie i pilnie studiuje zarządzanie. Poza tym interesuje się medycyną, lubi tańczyć. Nie stroni także od sportu, w wolnym czasie szczególnie lubi grać w koszykówkę.

  - Oprócz tego bardzo lubię podróże - zdradza nasza kandydatka z numerem 4.
  Na Katarzynę i pozostałe kandydatki można głosować przy pomocy esemesów, to Państwo wybieracie Miss Czytelników "Echa Dnia" i Miss Internetu.

  Zostań jurorem - wybierz Miss czytelników

  Uwaga! Państwo również mogą zostać jednym z jurorów. Za pomocą sms-ów wybieramy Miss Czytelników "Echa Dnia". Dziewczyny, które zajmą w tym głosowaniu trzy pierwsze miejsca otrzymują punkty, które będą tak samo ważne jak punkty każdego jurora. Jak głosować? Wyślij pod numer 71601 sms o treści miss.podkarpacie.numerkandydatki. Przykładowa treść: miss.podkarpacie.20. Koszt sms-a: 1,22 złotego z VAT. Głosowanie na Miss "Echa Dnia" potrwa do 19 czerwca do północy.

  Wybieramy Miss Internetu

  Swoją Miss mogą wybrać także internauci. Któraś dziewczyna wyraźnie przykuła twoją uwagę? Zagłosuj na nią! Wystarczy tylko na numer 71601 wysłać sms o treści imiss.podkarpacie.numer kandydatki. Przykładowa treść: imiss.podkarpacie.20. Koszt sms-a: 1,22 złotego z VAT. Głosowanie zakończymy 19 czerwca o północy.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Zobacz koniecznie:

  Wideo